Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Keresztény lány vagyok, igaz...

Legyenszépnapod! kérdése:

Keresztény lány vagyok, igaz barátomat keresem. Hol találom meg?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok veszve, több ok miatt képtelen vagyok mély kapcsolatokat kialakítani emberekkel, valamennyire azt hiszem mindig is magányos voltam, egy lányra vágyom, akinek fontos lehetek és én is neki ("csak" barátság), majd szeretnék menni pszichológushoz, de addig is gondoltam nem veszítek vele, ha kiírom ezt a kérdést, hátha van valaki hasonló helyzetben.

Fiúk is írhatnak, de nem szeretnék párkapcsolatot, még nem állok rá készen


Pár dolog rólam:

elég jó természetem van alapvetően, nem félek az emberektől, de nagyon nem szeretek gyengének tűnni, ennek ellenére sokszor sírtam már el magam társaságban, amit nem szeretek, sokat rágódom a múltban elkövetett hibáimon.

Gyakran segítek másokon, önkéneskedés ilyesmi, a környezettudatosság is fontos nekem, szeretek egyedül lenni de jó társaságban is, művészlélek vagyok, az irodalom meg még sokminden szerelmese, néha puszit adok a macskáim homlokára


18/L



2021. okt. 24. 17:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
Honnan írsz?
2021. okt. 24. 17:22
 2/11 anonim válasza:
Nem tudom, milyen felekezethez tartozol, de szoktak tartani különböző programokat, fiataloknak szóló gyülekezeti rendezvényeket, akár szóba jöhet egy cserkészcsapat vagy egy kórus is (ha jó a hangod). Ilyen helyeken jó eséllyel találhatsz hozzád hasonló embereket. Vagy ha érdekelnek a művészetek, akkor keress ilyen jellegű közösségeket, író-olvasó találkozókat, irodalmi klubokat stb.
2021. okt. 24. 17:37
 3/11 anonim válasza:
Ha nem baj hogy én nem vagyok vallásos, de nem zavar hogy te igen, akkor szívesen megismerlek.
2021. okt. 24. 18:41
 4/11 anonim válasza:
Ha nem vagy fanatikusan vallásos, akkor nekem is írhatsz :D
2021. okt. 24. 19:05
 5/11 anonim válasza:
Szia :) írhatsz nekem is!
2021. okt. 24. 20:27
 6/11 anonim válasza:

Szívesen beszélgetek veled nemcsak azért, mert kérdezted, hanem azért, mert sok dologban hasonlítunk. Kezdve a szociális érzékenységgel, (én pl. szociális segítőnek tanulok) az irodalom szeretetével, +ailurophile vagyok.

19/L

2021. okt. 24. 20:58
 7/11 anonim válasza:
Írhatsz, ha nem baj, hogy fiú vagyok. Én is hiszek.
2021. okt. 24. 22:01
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem is írhatsz:)

16/l

2021. okt. 24. 22:03
 9/11 anonim válasza:
Nekem van egy népszerű netes csoportom. Ahol keresztény fiatalokból szervezek közösséget. Most indultak be a találkozós alkalmaink. Ha gondolod mesélek még róla. És mindenkinek akit érdekel. :)
2021. okt. 25. 12:41
 10/11 anonim válasza:
#9 Engem beavathatsz. Lehet nem csatlakozok, de érdekel hogy is néz ki egy ilyen.
2021. okt. 25. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!