Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol vagy hogyan lehetne...

Hol vagy hogyan lehetne barátokat találni, ha nincs semmiféle hobbi, illetve edzőterembe most nem járnék? Vannak esetleg olyan appok, ahol kifejezetten barátot lehet keresni, vagy bármilyen oldal? (BP / 28 / L)

Figyelt kérdés
Bármilyen tanácsot szívesen fogadok, sajnos az összes barátság amim volt, elhalt, vagy eltávolodtunk / összevesztünk, egyetemről vagy gimiből nincsenek fent maradt barátságaim. Egy jó ideje szeretnék kicsit kilépni a komfortzónámból, de azt nehéz lesz magányosan, programok nélkül :(

2021. nov. 30. 20:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
o/ <- Az egy integetés akart lenni.
2021. nov. 30. 20:28
 2/11 anonim válasza:
Bárhol lehet ahol lehet kommunikálni. Nekem például itt is sikerült, igaz a legtöbb rövid életű volt, de többekkel találkoztam is és én személy szerint nyitott vagyok hosszútávú barátságra.
2021. nov. 30. 20:35
 3/11 anonim válasza:
Amint látod az első hozzászólót, itt gyakorin is lehet ismerkedni emberkékkel. Szerintem elég sokan rád fognak írni holnap reggelig, amint meglátják, hogy csajszi vagy... :,D
2021. nov. 30. 20:35
 4/11 anonim válasza:
Pedig ha jonnel edzeni meg ossze is futhatnank :D
2021. nov. 30. 20:54
 5/11 anonim válasza:
Ténleg lehet itt is értelmes embert találni mindkét nemből, ha a többséggel nem is lehet barátkozni, de vannak rá példák! Az a baj hogy minden appon és egyéb hasonló oldalon jelentkeznek az erkölcstelen emberek amik elveszik a a kedved az oldal/app használatától!
2021. nov. 30. 20:59
 6/11 anonim válasza:
Ha nincs semmi hobbid érdemesebb olyan barátokat keresni akikkel a napjaidról beszélhetsz vagy teljesen random témákról (amit te vagy ő felhoz) nekem van egy ilyen lány barátom, semmi közös nincs bennünk ezért pont jó barátok vagyunk és nem több (ha fiú/férfit akarsz barátnak előnyös ha nem akar megfektetni)
2021. nov. 30. 21:17
 7/11 anonim válasza:
Akik itt rád írnak az esetek 80%-ában nem barátkozni akarnak hanem dugni. Írok neked egy privát üzit is 21L
2021. dec. 1. 06:52
 8/11 anonim válasza:
Hasonló cipőben vagyok, szóval ha van kedved, írj! :) 25/N
2021. dec. 1. 11:33
 9/11 anonim válasza:

Írhatsz nekem is, ha gondolod. Szintén nem nagyon járok sehova, nem igazán van lehetőségem új embereket megismerni, pedig szeretnék. :)

24/N

2021. dec. 2. 16:55
 10/11 anonim válasza:

Írj, ha gondolod, szívesen barátkozom.


Hogy a kérdésre válaszoljak: Bumble és Yubo :)

2021. dec. 4. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!