Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyan 16-26 évesek,...

Vannak itt olyan 16-26 évesek, akiket hasonló dolgok érdekelnek?

Figyelt kérdés

-Vállakozás indítás, fejlesztés

-Befektetések(kriptó, részvények, ingatlan..stb)

-Anyagi függetlenség

-Önfejleszés

-Minimalizmus

-Produktivítás


Ha van kedved beszélni, írj nyugodtan.


2021. dec. 4. 18:49
 1/8 anonim válasza:
Érdekel, de egyelőre nem nagyon tudtam beleásni magam.
2021. dec. 4. 18:55
 2/8 anonim válasza:

28 vagyok már :)

de biztos vannak itt ilyenek

2021. dec. 4. 18:59
 3/8 anonim válasza:

Ez a sokadik ilyen topic már itt. Már ne haragudj, de ha bármi fingod lenne ezekről, akkor nem itt vadásznál gyakorlatilag gyerekekre, hogy "beszélgess" velük róluk.


egyébként meg ez a minimalizmuson kívül gyakorlatilag egy téma, csak gondolom azt gondoltad jobb, ha sok buzzword van egyben.


Fiatalok, egy szót se vegyetek be. Ezekről nem itt fogtok értelmes dolgokat tanulni :D

2021. dec. 4. 19:41
 4/8 A kérdező kommentje:

Több éves tapasztalatom, gyakorlati eredményeim is vannak, mind vállalkozás, mint befektetések terén. Nem vadászok senkire, nincsen semmilyen elvárásom, ezzel kapcsolatban. Gondolom, hogy nagyrészt nem ilyen oldalakon töltik az idejüket azok, akiket ezek a dolgok érdekelnek, de gondoltam azért adok a dolognak egy esélyt próba szerencse alapon. Talán probléma, hogy a korosztályomban lévő, hasonló érdeklődési körű emberekkel szeretnék beszélni? Azt hittem ilyen jellegű kérdésekre lett létrehozva az Ismerkedés/Barátkozás kategória.

Nincs jobb dolgod, mint mások kérdésébe belekötni ezen az oldalon?

2021. dec. 4. 20:37
 5/8 anonim válasza:

Nem, nincs. Főleg, ha látom, hogy marhára rezeg a léc. Tudod, az unaloműzés mindenkinek más 🤣


És ha ez a korosztály vagy, akkor nem szóltam, valszeg még túl fiatal vagy felfogni, hogy külső szemmel ez milyen gyanús. A kiírás alapján a benyomás inkább az, hogy egy szofisztikált flex, amivel fiatal csajokra halászol. Ha te is a húszas éveid közepén jársz, akkor csak simán dunning-krueger által felfújt önbizalom a probléma, de azzal semmi baj nincs. Jó szórakozást kívánok :)

2021. dec. 4. 20:46
 6/8 anonim válasza:
Ezek engem is érdekelnek, de csak elmélet szintjén, mert épp munkát keresek, tehát nem nagyon van miből. :D Most egy részvényekről szóló könyvet olvasok éppen, a tudás sose árt. :)
2021. dec. 4. 23:54
 7/8 anonim válasza:
Előző vagyok: 22 éves vagyok, csak lemaradt.
2021. dec. 4. 23:55
 8/8 anonim válasza:
Szerintem az első kettő nem nagyon összehozható az utolsó néggyel
2021. dec. 15. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!