Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Leginkább melegeknek szól a...

Leginkább melegeknek szól a kérdés, de bárki válaszolhat rá aki szeretne. Miért nem akar senki barátkozni? Miért kell becsapni a másik embert? Én szeretnék ismerkedni de senki nem partner hozzá (vigyázat hosszú a kérdés)

Figyelt kérdés

36 éves Férfi vagyok.Meleg.

Több éve külföldön élek, olyan helyen ahol nehéz lenne párt találni, vagy akár csak barátkozni(vannak munkatársaim akikkel el lehet beszélgetni, de olyan igazi barátság soha nem szövődött, elvagyunk egymás mellett)

Több éve egyedül vagyok,de 2 évvel ezelőttig őszintén szólva nem zavart.Lefoglalt a munka napi szinten, nem éreztem hogy bármi kimaradna. Aztán amikor megjelent a vírus és jöttek a lezárások tavaly október végén-novemberben, mindenkit haza küldtek, és hát tudjátok végül mennyi ideig tartott igazából.(Én május végén tudtam elkezdeni dolgozni)

Mivel kisvárosban élek messze B.Pesttől és minden nagyobb várostól,gondoltam beregisztrálok több ismerkedő oldalra is(nem párt kerestem, csak olyan embereket akikkel esetleg lehet levelezni, online beszélgetni) Láttam mennyien írják magányosak, egyedül vannak, senki nem törődik velük, naivan azt hittem biztos rengetegen fognak jelentkezni és örülni hogy valaki barátkozni akar. Hát nem. Vagy ha igen akkor egy maximum két mondatos válaszlevél jött(még erre is válaszoltam elején, hisz nem mindenki egy dumagép mint én:),küldjek képet addig nem ír(minek ha lehet soha nem találkozunk személyesen, ha megismertem és ő is engem és van hozzá kedve akkor küldjön vagy küldök), vagy ő küldött egyből képet a f.káról mit szólok hozzá, bejön?, egy szavas válaszok: snapchat, sexchat? És a Trollok(nagyon sok fiatal unatkozik úgy tűnik) Ha valaki többet írt magáról annak visszaírtam, leírtam miket szeretek mi érdekel, írja le ő miket szeret legyen valami kezdőpontunk. 95%-ban erre már nem reagáltak.Még ha nem is hasonló az érdeklődési körünk én legalább annyit írok, hogy sajnálom, és minden jót kívánok. Érdekes módon 2 heteró fiú és egy lány volt akivel lehetett beszélgetni,velük még mindig tartom a kapcsolatot levélben.

Annyira megcsömörlöttem a reagálásoktól hogy májusban mielőtt visszamentem úgy döntöttem szüneteltetem egy kicsit.

Tényleg ennyire sekélyesek lettek az emberek, mindenki ennyire csak a külsőt nézi?Biztos vannak a jóképűnek vagy helyesnek mondott férfiak között is akik többre vágynak annál, mint hogy csak a testük miatt vagy arcuk miatt szeresse, vagy barátkozzon valaki vele. A nagy kedvenc:Nincs időm írni!mert dolgozom (Igen sokan dolgoznak,én is napi 11-12 órát,de azért annyi időm van hogy munka után leüljek egy órára megnézni jött-e valami és reagáljak rá) Ennyire begubózik és sajnáltatja magát mindenki? És ÉN most nem nyavalygok, jaj szegény én mert nem találok senkit, csak nem értem hogy aki azt írja tök egyedül vagyok, nem barátkozik velem senki, miért nem nyit a másik felé?

Gondoltam most megpróbálom itt is, mert jó lenne embereket találni akik hasonlóan gondolkodnak mint én.

Őszinte, nyíltszívű ember vagyok és megbízható(sokan azt mondták ez naivság, mert nem a legrosszabbat gondolom a másikról egyből hanem esélyt adok, én nem így gondolom, ilyen vagyok és ez van)

Káros szenvedélyem nincs cigi-pia, drogok kilőve.

Szeretem a sorozatokat, főzök-sütök, zenét hallgatni, de szoktam sétálni, biciklizni ha jó az idő.

Néha kockulok(PC-Ps4) Single player játékokkal.

de van amikor csak leülök olvasni(sy-fy és fantasy nagy kedvenc)

Nem nézek ki jól, tök átlagos arcom van, nem vagyok vékony, kövérkés vagyok 105 kiló(130-ról fogytam le) de nem vagyok igénytelen.Fogyás miatt vannak striáim, tehát a bőröm sem hibátlan.-Ezt most azoknak írtam akik csak a "tökéleteseknek" írnak. Szerintem barátkozásnál tök mindegy hogy nézel ki.

És nem vagyok én sem hibátlan jellem, nekem is sok gondom van az életben, mint ahogy szerintem az emberek legtöbbjének. Aki azt mondja nincs neki, annak gratulálok őszintén.

Ha hasonló érdeklődésű vagy , vagy hasonló életfelfogású,szeretsz megnyílni mások felé de nem teheted írj nyugodtan privátban. Biztos hogy válaszolok a levelekre.

Köszönöm mindenkinek aki elolvasta. És MINDENKINEK legyen szép a napja.



#homoszexualitás #jóképű #csalódás #barátkozás #magány,egyedüllét #tökéletes testű
2021. dec. 14. 13:43
 1/10 anonim válasza:

Valóban azt lehet tapasztalni, hogy akik a legjobban keresik a társaságot és hangoztatják magányukat, legtöbbször Ők azok, akik nem akarnak kommunikálni. Pedig ráírsz egy kicsit hosszabb, kedves szöveget, várod-várod, lereagálja és nem tudsz már tőle mit kérdezni, főleg ami nem tolakodó és túl személyes... Én is nehezen nyílok meg, nehéz velem egy darabig, aztán tök jófej tudok lenni. És zavar az, hogy ezidő alatt próbálok nyitott lenni a másik ember felé, ő meg bezárja a kaput, hogy véletlenül sem legyen beszédtémánk.. Érdekes..

Remélem megtalálod azt a személyt, akivel hosszasan tudsz beszélgetni!

2021. dec. 14. 14:13
 2/10 anonim válasza:

Na ja, és mindenki más hibás, mert nekik nics társaságuk/baráti kapcsolatuk.

Magadra ne vedd kérdező! :)

Nekem is van az ismerettségi körömben olyan fiatal, aki közel 30 évesen az anyjával jár minden programra, ami érdekli őt (függetlenül attól, hogy az anyját is érdekli-e), mert nincsenek barátai, haverjai akikkel elmehetne ide-oda.

Rendes srác, tényleg, de valahol hiba csúszott a szocializációjába, egyetlen unoka, pláne fiú, odahaza mindig körülötte forgott a világ, ami a végén oda fajult, hogy még nyolcadikos korában is az anyja kísérte iskolába, mert egy ötödikes lány piszkálta. Munkaviszonya nincs, mert nem tud beilleszkedni a társaságokba, illetve "a főnök volt a hibás, mert nem azt beszélték meg, hogy...".

Lehet, hogy ezt is tanulni kell.

Hajrá azért! :)

2021. dec. 14. 14:50
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es.Szép estét neked:)
2021. dec. 14. 16:15
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem vettem magamra 2-es.

Én is kicsit introvertált vagyok, de azért olyan mértékben nem mint az ismerősöd.(Nagyon fiatalon meg kellett tanulnom ellátni magamat, szüleim mindketten dolgoztak, Reggeltől késő délutánig, Úgyhogy magamra főztem, mostam stb.)

De egyébként nagy valószínűséggel ez is gond, hiszen megtanultam úgymond mindennel ellátni magamat, sokáig nem éreztem hiányát egy barátnak, vagy társnak.

Munkahelyen elvagyok a többiekkel, de mint írtam ott nem lehet igazi barátságokat kötni.

Nagyon szeretnek áskálódni egymás háta mögött,(én még plusz egy támadófelületet biztosítok mert meleg vagyok), úgyhogy tartom velük az 1 lépés távolságot. Mindenesetre köszönöm a válaszodat:)

2021. dec. 14. 16:25
 5/10 anonim válasza:
hol laksz?
2021. dec. 15. 06:13
 6/10 anonim válasza:

1. Ne egy társ/szexpartnerkeresőn kezdj el barátkozni 😁


2. Több pszichológiai kutatás is bizonyítja, hogy az emberek jobban hajlamosak barátkozni olyanokkal, akiket külsőre attraktívnak tartanak. Még akkor is, ha az illetőnek más irányba van a szexuális preferenciája (konkrétan full heteró férfiak között is megfigyelhető ez). Szóval ez van, tudatalatt igenis számít.

2021. dec. 15. 08:01
 7/10 anonim válasza:

Feltételezem, hogy már nem fogja senki elolvasni azt amit írok, de teszek egy próbát azért.


Úgy gondolom, hogy igen is próbálkozni kell, akár ilyen platformon is, mivel sose tudhatja az ember hogy mikor és hol akad rá egy barátra, társra.

Sajnos én is azt vettem észre, hogy elsősorban mindenki csak a testi vágyait szeretné kielégíteni (ami persze, jogosan egy kapcsolat részét képezi viszont), kötöttségek nélkül. Ugyanakkor én is azon az emberek közé tartozom, akik szeretnének egy társat, barátot maguk mellett tudni, akivel lehet szimplán csak beszélgetni. Persze, ha ebből kialakulna egy bennsőséges kapcsolat, nem lennék ellenére.


Egyébként én szívesen beszélgetnék ilyen beállítottságú emberekkel, mint Te, ugyanis teljesen átérzem amiket írtál, illetve én is hasonló cipőben járok (meleg vagyok és nehezen találok barátokat, illetve társat is).

2022. jan. 19. 10:42
 8/10 anonim válasza:

7 es vagyok


Ui: 20/F (igen elég fiatal, viszont teljesen más a hozzáállássalom a dolgok többségéhez, mint a korombelieknek)

2022. jan. 19. 10:48
 9/10 anonim válasza:
Én is barátokat keresek, aki gondolja, nyugodtan rámírhat. Igaz ez a kérdezőre is.
2023. okt. 24. 16:40
 10/10 anonim válasza:

Nagy szeretettel és örömmel beszélgetnék olyan meleg sorstársammal,aki igényli az értelmes emberi szót és szeretne barátkozni,beszélgetni !

Nem a testiség köré gondolom ezt a kommunikációt, remélem,ezt érti aki válaszol !

márc. 23. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!