Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozna itt velem?...

Valaki barátkozna itt velem? Rólam annyit, hogy utálom a fideszt, a bankokat, meg a zsarukat is. De szeretek videojátékozni, sétálni, szeretem a kutyákat, a cicákat, a virágokat, szeretek olvasni, sakkozni, focizni.

Figyelt kérdés

2022. febr. 22. 11:22
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Focizni én is szeretek,régen futballoztam.Kutyát ,macskát én is imádom.Videojátékok is érdekelnek.A zsarukat gyűlölöm..szóval hasonlítunk:) 25F
2022. febr. 22. 11:35
 2/29 anonim válasza:

Szeretem a zsarukat. Az ilyen kóklereket teszik helyre, aki utálja őket.

Talán már te se élnél ha ők nem lennének. De remélem elkapnak téged is.

Focit utálom. Mindent összevetve nem szeretnélek megismerni. Azért köszönöm a lehetőséget.

25N

2022. febr. 22. 12:07
 3/29 anonim válasza:

Húha, vannak bajok kérdező.

A tipikus frusztrált sikertelen kormányt hibáztató kisfiú.

Aki szereti a virágokat, tehát titkon meleg is :D

2022. febr. 22. 12:22
 4/29 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok és hetero férfiak is szerethetik az állatokat, virágokat, fákat egyaránt, ez nem a nemi identitástól függ. Azon felül bajok nálam nincsenek, bajok ezzel a sz@r fideszes Magyarországgal vannak, aminek remélem előbb utóbb vége lesz valamilyen módon. Ja és sikertelen, meg munkanélküli vagyok ez is igaz, de nem ezért utálom, vagy hibáztatom a kormányt, hanem a sz@r járványkezelésük, hogy 200 milliárdért vettek rossz minőségű lélegeztetőgépeket a kórházakba, meg, hogy lopják vigyorogva az uniós pénzeket és közpénzből építenek stadionokat, meg korrupt szemétláda az orbán viktória, szóval ennyit erről, én nem bu.zi vagyok, hanem homofób, mert utálom a lmbtq-s propagandát. Kis fiú meg régen voltam, ma már közel 31 éves felnőtt ember vagyok.
2022. febr. 22. 12:29
 5/29 anonim válasza:
Akkor vagy te hetero, amikor én meleg! :)
2022. febr. 22. 12:36
 6/29 anonim válasza:
Aki szereti a virágokat, az meleg? Ilyet se hallottam még 31 évem alatt. :D
2022. febr. 22. 12:54
 7/29 anonim válasza:

Kérdező, beszéltél te már rendőrrel??

Én ismerek többet. Mindegyik akit ismerek szidja a fideszt, páran inkább ott is hagyták a rendőrséget és keresnek más munkát, páran meg még bíznak abban, hogy változás lesz vagy így is próbálják szolgálni a népet.

Tudok olyan rendőrt is, aki a régi jobbikos fajtából való, aki tényleg ez a rasszista kemény fajta is. Utálják ha a legapróbb dolgot is meg kell tenniük a fideszért, de ez van kiadva.

A rendőrség mindíg is arról szólt, hogy ők parancsokat követnek, ha akarják, ha nem. Most sincs ez másképpen. Ha fentebbről szólnak, nekik széles vigyorral kell ugrani. Hiába legszívesebben szembe köpnék érte a felettesüket.

De te ezeket az embereket utálod, csak azért mert azt csinálják ami a munkájuk. Hogy éppen a fidesz nagyban beleszól a munkájukba, azért ne őket hibáztasd már.

A tanároknak is ki van adva, hogy melyik könyvből taníthatnak, mégse szidod azért a tanárokat, hogy a mocskos fidesz rendszer könyveiből tanítanak.

Meg rengeteg más dolog van, amibe bele szól a kormány és mégsincs szídva az adott munkakör.

De a rendőröknek mindenki szidja az anyját.... Pedig hidd el ők is olyan emberek mint te, csak nagy álmokkal elmentek, felvették az egyenruhát, hogy majd a népet szolgálják és megmutassák, hogy igenis vannak még normális rendőrök (én is régen ezért tanultam rendőrnek), majd jön az, hogy ha füttyentenek ugrani kell, nincs olyan, hogy nem akarom, nem értek egyet, a parancs az parancs, na ezért nem lettem rendőr.

Én nem tudtam volna sorfalat állni egy ellenzéki tüntetésen, hogy a saját fajtám engem szidjon, csak azért mert engem bele kényszerítettek egy olyan helyzetbe amit magamtól soha nem vállaltam volna el.

2022. febr. 22. 12:59
 8/29 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz 9-es válaszoló. Lehet, hogy nem minden rendőr olyan, én mondjuk nem szoktam rendőrökkel beszélni, szóval elnézést kérek azoktól akik rendőr létükre nem fideszesek. A parancsot pedig én biztos megtagadnám, mert előbb lőném agyon a szolgálati pisztolyommal orbánt, mint sem, hogy sorfalat állva őt védjem és az ellene tüntetőket verjem gumibottal.
2022. febr. 22. 13:09
 9/29 anonim válasza:
Magaddal kellene kezdeni azt a lövést, eggyel kevesebb idiota lenne a világon.
2022. febr. 22. 13:21
 10/29 anonim válasza:

#10

Na igen, ilyenkor van az esetleg, hogy parancs megtagadás, hadbíróság. Ha meg mint rendőr kerülsz börtönben... Hát mit ne mondjak, vagy minden pénzed oda lesz a védelmi pénzek miatt, vagy többet nem fogsz recsegőset fingani.

De tüntetők se értem, hogy miért mennek neki a rendőröknek. Ők is ugyan úgy emberek, sajnos ki lettek vezényelve, pedig inkább a tüntetőkkel tartanának. De a tüntetők, meg dobálják őket, rongálnak, meg megy az amit te is szentül hiszel, hogy ők márpedig "orbán katonái". De ők is úgy szeretik orbánt, mint Szájer a nőket. Alapból nincs korkedvezményes nyugdíj már, mindenki az ő anyjukat szidja, sokan azért mentek rendőrnek, hogy a népet szolgálják és vállalták azt, hogy akár az életük kockáztatásával is védik a népet a bűnözőktől. Ehhez képest sokakban csak akkor tudatosul a hivatás valódi jellege, mikor már állományban vannak. Nekünk előtte feketén, fehéren elmondták, hogy mire számítsunk. Én ezért nem lettem végül rendőr. De hidd el többség nem fideszes. Miért is lenne az?? Megfizetve nincsen, az egyenruhára régen felnéztek, ma meg inkább megszurkálánk őket, pedig tényleg semmi kedvük ahhoz, hogy birságoljanak meg hasonló. De ha egyszer ez van kiadva.

Most nézd meg pl a boltosokat is. Ők se akartak részesei lenni a rendszernek, most mégis mindenkire szólni kell, hogy tegye fel a maszkot, mert Orbán kérte. Attól ő még nem Orbán embere. Csak van egy szabályzat, amit követni kell és nem tud mást tenni. Ha nem teszi meg amit kértek tőle (hogy a boltban mindenkin legyen maszk), akkor még a boltost veszik elő.

2022. febr. 22. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!