Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Tökre uncsizok, ki beszélgetne...

Tökre uncsizok, ki beszélgetne velem?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, negyvenes.

Lehet hogy túlságosan ráspiráztam erre a netes kapcsolatokra, és inkább élőben kellene nagyobb életet élnem, de sajna nem sok lehetőségem van.

Így itt keresek rendes embereket, akik privátban irhatnak nekem.



#beszélgetés #ismerkedés #unalom #Netes kapcsolati függőség #Kis flört is jöhet
2022. febr. 28. 12:52
 1/3 anonim válasza:

"Tökre uncsizok"nál biztos voltam hogy valami 10 éves kislány jutott apu gépéhez aki elfelejtette kikapcsolni a gépet. Aztán pasi és negyvenes.


Kérdem én minden rossz szándék és egyéb nélkül...Miért jó ezeket a szavakat ilyen formában használni?

2022. márc. 1. 22:54
 2/3 A kérdező kommentje:

Hehehe, hát nagyon egyszerű, belől annyira fiatalos vagyok, és friss, és az ártatlan gyermeki énem még nem veszett ki belőlem.

Tudom persze, hogy felnőtt férfihoz felnőtt beszéd illik, de nem tagadom meg magam, hogy humoros, jópofa srác maradtam lelkiekben, és jó ez így nekem.

Minek komolykodjak? Ez nem egy állásinterjú.

S amúgy is szerintem nem sok ilyen tinis szavam van még, de ez pont kifejezte a lényeget, az érzéseim leírására. Mindenki értette, felfogta, hát, talán lehetett volna másképp is, deee, ennek is van értelme, hisz egyből kiszűri azokat akik két mondatból már le is irják a másikat és gyorsan itélkeznek a másik felett, hogy ezt a pasit nem lehet komolyan venni.

Hát, miután ezek kiestek, ami nem kár értük, maradnak azok, akikkel érdemesebb időt fordítani. 😀

2022. márc. 2. 05:55
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok

Örülök, hogy fiatalosak vagytok. Mi a gyülekezetben mindig kihangsúlyozzuk ez mennyire fontos. Ti milyen vallásúak vagytok?

2022. márc. 2. 10:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!