Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Más nemzetiségű emberek, vagy...

Más nemzetiségű emberek, vagy külföldön élő magyarok?

Figyelt kérdés
Aki Magyarorszàgon él és nem magyar, vagy félmagyar, stb, vagy esetleg, aki magyarként külföldön él nem szeretne esetleg beszélgetni egy kicsit az ország hagyományairól, ünnepeiről, stb?
2022. ápr. 20. 12:08
 1/7 anonim válasza:
Magyar vagy anyaországi ünnepekről?
2022. ápr. 20. 12:13
 2/7 anonim válasza:
Ha szeretnél írhatsz privátot, 5 éve élek a bajoroknál.
2022. ápr. 20. 12:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyaországi ünnepekről, szokásokról, hagyományokról gondoltam. :)
2022. ápr. 20. 12:33
 4/7 anonim válasza:
Hat éve vagyok franciában.
2022. ápr. 20. 13:06
 5/7 A kérdező kommentje:
#4- a Francia kisvárosban? Ami tele van dombokkal?
2022. ápr. 20. 13:26
 6/7 anonim válasza:
5: Pontosan, ez az én írásom neked.
2022. ápr. 20. 13:34
 7/7 anonim válasza:
Szőlőmag... Te vagy a kiírt kérdésem alatt a 23-as válaszoló? Amúgy ne vedd magadra, hogy még nem írtam vissza neked. Semmi okod nincs rá. Egyszerűen most csak én kerültem olyan életszituációba, hogy minden nőt, aki rám írt (egyet kivéve) félretettem... Szóval most senkinek nem válaszolok. Az életszituáció nincs összefüggésben azzal az egy nővel sem. Egy másikkal viszont igen. (talán rossz értelemben, még magam sem tudtam eldönteni) Szóval valamikor te is talán választ fogsz kapni a leveledre, ha még fogok... Csak azt akartam tudd, hogy nem tettél semmi rosszat. Szóval nincs okod haragudni sem magadra, sem rám. A leveled megvan, csak most még nem tudok választ írni rá. Félre tettem, szüneteltetem a dolgot.
2022. ápr. 20. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!