Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Csongrád-csanád megyeiek...

Csongrád-csanád megyeiek vagytok itt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves szegedi srác vagyok. Röviden magamról: Szeretek új dolgokat kipróbálni, a hosszas sétákat, kirándulni (persze csak jó időben). Érdekelnek a természettudományok, valamint az irodalam, magam is írásra vetemedek néha. Szeretek mozogni, de kifejezetten sportos nem vagyok. Egyébként átlagosan nézek ki, magas vagyok, a nagyszülőknek, családtagoknak pedig jóképű.. Olyan embert keresek, akivel lehet beszélni komolyabb témákról is és egy tartalmas beszélgetés során sem szívódik fel. Fiúk is írhatnak (nem vagyok meleg ezt leszögezném, már kerestek meg így) főképpen a korosztályomban. Persze aki idősebb és szimpatikus akkor a korkülönbség sem akadály. Az érdektelen válaszokat kérlek hanyagoljátok.

2022. dec. 27. 00:02
 1/7 anonim válasza:
írj, ha gondolod
2022. dec. 27. 06:36
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam, mondjuk úgy gondoltam hogy válszoltok is :D
2022. dec. 27. 14:48
 3/7 ea91 válasza:
Nekem is írhatsz, ha szeretnél :)
2022. dec. 28. 15:32
 4/7 anonim válasza:
Nekem is írhatsz^^
2022. dec. 30. 22:01
 5/7 anonim válasza:
Szia, bár jóval idősebb vagyok, de örömmel leveleznék, beszélgetnék veled. :) Tetszett a bemutatkozód, pláne az, hogy szereted az irodalmat. :) Egyébként is kíváncsi lennék, hogy a Te korosztályod hogy látja a világot. :) Ha gondolod, tegyünk egy próbát. :) Ja, és nem vagyok meleg! :D 36F, Szegedről
2023. jan. 14. 07:39
 6/7 anonim válasza:
#5 biztos 20 évvel idősebbekkel akar barátkozni 🤣
2023. febr. 15. 23:07
 7/7 anonim válasza:
Írj ha szeretnél! :) L28
2023. febr. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!