Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mi értelme van a férfi-nő...

Mi értelme van a férfi-nő barátságnak?

Figyelt kérdés
Milyen pluszt ad ez mintha a saját nemével barátkozna az ember? Mitől más? Egyáltalán fontos nőkkel barátkozás céljából foglalkozni ha több nem lesz belőle?

2022. dec. 29. 12:50
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Kaphatsz mélyebb ellenkező nemű nézőpontot.


De egyébként lassan eljutok arra a szintre hogy nem a nemét nézem a másiknak barátságban. Teljesen lényegtelen. Ember és barát.

2022. dec. 29. 13:10
 2/23 anonim válasza:
Előfordul hogy valamit másként látnak mint mi férfiak, és néha még értelme is van. Betekintést tudnak adni egy kötetlen beszélgetés alkalmával olyan dolgokba amiket nem értünk velük kapcsolatban. De egyébként ez így van fordítva is, csak én azt látom hogy a nőket nem annyira érdeklik a férfiak gondolatai, mint fordítva (nem ideszámítva azokat akik csak egy lyukat látnak a nőben). Egyébként sok más értelme szerintem nincs, a nők közül vannak viszonylag sokan általában akik a fő jellemvonásaik közé sorolják azt hogy inkább a férfiakkal jönnek ki jobban mint a nőkkel, ezért keresnek férfi barátot, de egy férfi sokkal kevesebb esetben tud barátként tekinteni egy nőre, ezért ilyen bonyolult kérdés ez.
2022. dec. 29. 13:12
 3/23 anonim válasza:
Ugyan az mint az azonos neműekkel. Semmiben sem másabb, jobb vagy rosszabb, nem ad semmi pluszt. De nem is kell, mert a barátságban nem ez számít, ha te csak azt nézed hogy neked mi az előnyös akkor nem való neked semmilyen barátság.
2022. dec. 29. 13:13
 4/23 anonim válasza:
Heteroszexuális férfiként tudsz szexelni a barátoddal, teljesen jó alku.
2022. dec. 29. 13:13
 5/23 anonim válasza:
+1 jó barát mindig nagy kincs, akár nő, akár férfi az illető. Nem vagyunk ösztönlények, különösen, ha a másik fél foglalt, akkor szóba sem jön, hogy lehetne több is. De az sem ritka, hogy egyszerűen nincs meg a kölcsönös vonzalom, ami egy párkapcsolathoz kell, de ettől még lehet a másik értékes ember.
2022. dec. 29. 13:17
 6/23 anonim válasza:
Jó 1 barát
2022. dec. 29. 13:22
 7/23 anonim válasza:
Nekem az, hogy mindig is jobban éreztem magam a férfiak közt. Minden jobb, egyszerűbb, szórakoztatóbb, megnyugtatóbb velük.
2022. dec. 29. 13:25
 8/23 anonim válasza:
Ha ki akarok ruccanni, eljön velem, nem pedig visszautasítja a 20. alkalommal is mert megint a palijával van.
2022. dec. 29. 13:31
 9/23 anonim válasza:
Veled vannak gondok, teljesen általános jelenségről írtam. Szerintem itt bármelyik másik lány fel tudna hozni hasonló példát mikor a barátnője soha sehova nem jön el mert pasizik.
2022. dec. 29. 13:37
 10/23 anonim válasza:
mert a fiú haverodnak nincs barátnője? Vagy kitalálom, olyan vagy aki az imádóit gyűjti maga köré, elég egyet nekik csettintened és máris jönnek, hátha mondasz rájuk 1-2 szép szót... Nem férfi az ilyen, phhuuu de rosszul vagyok.
2022. dec. 29. 13:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!