Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 29 eves fiatalember vagyok,nős...

29 eves fiatalember vagyok,nős.Mivel kulfoldon elek szinte,csak ritkan jarok haza netes baratokat keresek. Olyanokat akikkel jokat lehet chatelni,vagy akar szabad idobenn hivásozni es tabuk nelkul beszelni barmirol. Lehet itt talalni?

Figyelt kérdés
Ha magadra ismertel,es nyitott vagy barmilyen beszelgetesre teged kereslek.Van esetleg olyan oldal ahol baratkozni lehet?

#barát #lelkitárs #Csakfiúk #Irjbátran
2022. dec. 31. 15:30
 1/6 anonim válasza:
hol dolgozol és mit?
2022. dec. 31. 15:34
 2/6 anonim válasza:
Esetleg írsz magadról többet, hogy legyen valami támpont a beszélgetéshez?
2022. dec. 31. 16:50
 3/6 anonim válasza:
En 32 vagyok es szinten hazas ferfi, kulfoldon elek. Ha neked vagy barkinek lenne kedve itt levelezni, beszelgetni az nyugodtan irjon.
2022. dec. 31. 20:55
 4/6 anonim válasza:
Barátkozzatok az asszonnyal
2023. jan. 1. 10:28
 5/6 anonim válasza:

Egyszer belementem ilyenbe, szintén külföldön élek.

Akkor a nagy barátkozás lényege az lett volna, telószexeljünk🤣🤪 gondolom a tabuk nèlkül itt is ezt takarja.

2023. jan. 1. 12:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Irjatok uzenetet ti aki szeretntek. Mert mindenki anonim. Igy nem tudom ki kicsoda,es hanyszor hagyott kommentet.
2023. febr. 1. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!