Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Működhet a kèt lány-egy fiú...

Működhet a kèt lány-egy fiú felállás, tartósan, lakótársakként?

Figyelt kérdés

Jelenleg külföldön élek, de haza fogok költözni hamarosan egy vidéki kisközségbe. Nemrég egy ismerkedős oldalon megismertem egy szimpatikus, velem egyidős lányt, aki egy másik, hasonló lánnyal lakik együtt Budán. Egy skype beszélgetés során szóbakerült, hogy van egy felesleges szobájuk, ahova beköltözhetnék, ha úgy döntök, hogy Magyarországon belül Budapesten szeretném folytatni. Nagyon segítőkészek a lányok, mindenben segítenének, hogy el tudjam kezdeni a fővárosi életemet. A bérleti díjat és minden egyéb költséget elharmadolnánk, illetve szabadidőnkben együtt járnánk moziba, kajálni, kirándulni, strandolni, stb. Sőt, lehet h még a munkakeresésben is tudnának segíteni.


Működhet szerintetek tartósan ez a trió felállás, mint egy lakóközösség, ha megvan az összhang? Vagy legyenek fenntartásaim?



2023. márc. 23. 15:22
 1/8 anonim válasza:
Működhet, ha mindannyian úgy álltok hozzá.
2023. márc. 23. 15:51
 2/8 anonim válasza:
Két csajt kezelgetni? Ne sokat gondolkozz rajta, mert lemaradsz 😂 !
2023. márc. 23. 16:32
 3/8 anonim válasza:
Örülnék, ha két ilyen segítőkész lakótársam lenne. Amúgy meg működhet simán, simán lennék a helyedben.
2023. márc. 23. 17:03
 4/8 anonim válasza:
Simán működhet, az egyik barátomnak is évekig 2 lány lakótársa volt, igaz, munka és egyetem melett nem sokat lógtak együtt.
2023. márc. 23. 17:16
 5/8 anonim válasza:

Jah nekem is volt velem egyidős csaj lakótársam. Mindketten szinglik voltunk. Nyilván egyből arra gondoltam.... de igazából nem történt semmi. Az elején fűztem, de nagyon hamar kijelentette, hagyjam abba, szóval ennyi.

Igazából elég jól összebarátkoztunk, bár nehezen csiszolódtunk össze. Teljesen egy élettér volt közös konyha meg minden, ami nem túl egészséges dolog ha jóban akarsz lenni valakivel...

Ahogy utáltam az elején, hogy egy idegen csaj akar beszabályozni, annyira megkedveltem a végére. Fél évet laktunk együtt.

Utolsó napokban amikor már tudtam, hogy elköltözik, volt pár ilyen mélyebb beszélgetés, és realizaltam, hónapokig kerülgettem valakit akiről nem is tudtam kicsoda igazából.

Aztán én is elköltöztem, mert egy pár költözött a helyére, és azt már tényleg nem bírtam elviselni. és most már nem is igazán tartjuk a kapcsolatot.

De egy jó példa volt az életemben, a sok stresszt legtöbbször magamnak közöm, fél évet leéltem úgy, hogy utáltam hazamenni ahelyett, hogy megismertem volna.

2023. márc. 23. 17:27
 6/8 anonim válasza:
Csak ha lesz csajod az dobni fog ha ezt megtudja.
2023. márc. 23. 18:17
 7/8 anonim válasza:

Egyszer élünk, egy próbát megér.

Ha adódik egy jó lehetőség akkor élj vele, mert aztán bánni fogod.

2023. márc. 24. 01:52
 8/8 anonim válasza:

Működhet, ha egyéb akadály nincs. Pl ha a csajoknak a pasija nem féltékeny típusok.

Egyszer laktam egy hétig együtt egy huszonéves lánnyal, párkapcsolata is volt. Természetesen nem akartam tőle semmi olyat. Egy hétig oké volt, de emberileg voltak surlódásaink, aztán elváltak útjaink.


(Párkapcsolatról, szexről nem írnék, mivel a kérdésed nem olyan helyzettel kapcsolatos.)

2023. márc. 26. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!