Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van gyakoris baratkozos...

Van gyakoris baratkozos csoport ahova csatlakozhatnek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek kimozdulni es ismerkedni.

Ha nincs jelenleg ilyen csoport, akkor csinalok :))


2023. ápr. 12. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Mi az elképzelés? Melyik platformon lenne ez a csoport?
2023. ápr. 12. 12:51
 2/26 anonim válasza:
Van, de nem hiszem hogy téged beveszünk. Ha jelentkezel, egyből visszautasítalak.
2023. ápr. 12. 12:53
 3/26 anonim válasza:
Szerintem nincs ilyen csoport, de én személy szerint értelmét sem látom.
2023. ápr. 12. 13:20
 4/26 anonim válasza:
Hol laksz ??
2023. ápr. 12. 13:28
 5/26 anonim válasza:
Engem is érdekelne a konkrét elképzelés.
2023. ápr. 12. 13:50
 6/26 anonim válasza:

Tök egyszerű, hogy mire gondol már nem azért. Csoport, ahova aki barátkozni akar másokkal, kimozdulni mittudomén az beléphet és akkor mindenki barizik meg progikat talál ki.

Legalábbis általában ezt jelenti a barátkozós csoport.

2023. ápr. 12. 14:36
 7/26 anonim válasza:

Most no offense de miért lenne ez egy jó elképzelés?

Ez egy csoport lenne ahová mi férfiak vadászni járnánk, ahol a szép nő nem utasít el minket egyből, mert "mi csak barátkoznánk :)".

A nők is tudnák miről szól ez, elég hamar kilépnének.

Ezek nem életképes dolgok.

2023. ápr. 12. 14:42
 8/26 anonim válasza:

8-as

De nem társkeresőre gondol, hanem barátkozós csoportra.

A legtöbb csoportba az admin határozza meg, hogy beléphetsz e és nem olyan nehéz kideríteni, ha vadászni akarsz nőkre feljárni.

A másik, hogy de… elutasítanának, mert egy idő után kiderül, hogy mik a valós szándékaid.

2023. ápr. 12. 14:56
 9/26 anonim válasza:
#9 látom nem jött át az irónia
2023. ápr. 12. 14:57
 10/26 anonim válasza:

Én egyszer sikerült innen összeszednem valakit aki bevitt egy (kezdetben elég jó) discord csoportba. Úgyhogy amúgy nem lehetetlen amit akarsz.

Csak persze, ez a discord csoport idővel vesztett a színvonalából, de volt idő amikor tényleg jó volt.


Szóval amúgy biztos vagyok benne, hogy itt lehet találni ilyen baráti csoportokat, csak nagyon nehéz kifogni egy bizonyos színvonal fölöttit. És az sem valótlan amit itt írtak: sok férfi azért van ilyen csoportba, hogy ismerkedjen.

2023. ápr. 12. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!