Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Discordon tudtok barátkozós...

Discordon tudtok barátkozós csoportokat?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 22:58
 1/6 anonim válasza:
nem
2023. ápr. 24. 00:52
 2/6 anonim válasza:

Discord pont azért jó, mert zárt és nem talál meg csak úgy akárki az ismerkedés címszóval. Szeróknál is tiltva van nekem, hogy bárki onnan írhasson.


Adott témát meg adott helyen dumáljuk le. Ígyis vannak, akik nem értik meg a határokat.


Szervereket se lehet csak úgy megtalálni.


Szeretem ezt a rendszert.


Ha ismerkedni akarsz, akkor más platformokon vagy offline-n javasolt.

2023. ápr. 24. 01:24
 3/6 anonim válasza:

Persze, ha van valami (konkrétan bármilyen) érdeklődési köröd, akkor felmész egy ehhez kapcsolódó oldalra, és általában látod hogy az oldalon valahol hirdetik a discord szerverüket.

Sőt, ha már benne vagy az ilyen nagyobb oldalak discordjában, akkor látod majd, hogy ott kisebb szerverek is hirdethetik magukat, szóval csak válogatnod kell, hogy melyik szimpatikus.


Így találtam már vagy egy tucat amatőr író szervert, plusz sorozatrajongósat, meg könyvklubbosat is.

2023. ápr. 24. 04:08
 4/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne.
2023. ápr. 24. 10:11
 5/6 anonim válasza:
Igen, de nem fogom megmondani, hogy melyik szeró az
2023. ápr. 24. 10:55
 6/6 anonim válasza:
Jólvan g3ci akkor nem mondod meg melyik szeró az. Nyugi, senki se fogja a hozzád hasonló nyomikat benyúlni tőled, hogy aztán a sarokban kucorogva egyedül recskázz a nagy semmi életedre.
2023. ápr. 24. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!