Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek így...

Van kedve valakinek így ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elég negatív mederbe került az életem és szeretnék kitörni. Viszont, elegem van az emberekből és nincs a közelemben olyan jellegű, aki igazán hasonlítana rám.

Elegem van a kétszínűségből, a hazugságokból, a felszínességből, a megjátszásból. Olyan embert keresnék, aki őszinte, érzelmes, hajlandó és akar is mindenről beszélni, aktív. Aki tud mesélni bőven magáról is és kérdezni, reagálni a másik napjára.

Idővel hajlandó hívásban is beszélgetni, ha pedig úgy alakul, akár elmenni túrázni, beülni valahova inni valamit és hasonlók.

A sztorihoz hozzátenném, hogy 30 vagyok, srác és kissé bizalmatlan, szóval kell azért rajtam melózni. (Zsákbamacskát viszont nem szeretek árulni.)



2023. máj. 4. 02:59
 1/8 anonim válasza:

Volt már itt,aki hasonló volt,írtam is neki,de két részletesebb válaszom után eltűnt.

Mivel ez ma trend lett,sajnos,nem hinném,hogy van értelme mélyebb beszélgetéseket elkezdeni itt.

Ezt fogadd el tőlem,ha úgy tetszik, jó tanácsnak.Már csak azért is,mert ha ilyen bizalmatlan,érzékeny férfi vagy,akkor nehéz és hosszú folyamat ezt oldani.Kirándulás,egyebek pedig feltételeznek valami haveri szintet már.

2023. máj. 4. 05:08
 2/8 anonim válasza:
Ha tudod magadról, hogy bizalmatlan vagy és ez nehézséget okozna, akkor dolgozz ezen, mielőtt kapcsolatba lépsz valakivel.
2023. máj. 4. 08:00
 3/8 anonim válasza:

1-es:

Én is úgy tapasztaltam, hogy akik kétségbeesetten akarnak barátokat szerezni azok eltűnnek egy idő után vagy épp nem válaszolnak normálisan.


A múltkor én is kifogtam egy "érzékeny" srácot, hát kb. az első levél után már felháborodott valamin amit írtam. És hiába magyaráztam volna, hogy nem úgy értettem...

2023. máj. 4. 08:05
 4/8 anonim válasza:
Nekem írhatsz!
2023. máj. 4. 09:09
 5/8 anonim válasza:
29 vagyok ha gondolod nekem irhatsz aztan meglatjuk )
2023. máj. 4. 10:22
 6/8 anonim válasza:

Ha nem is ennyire emberkerülő vagyok,de nyugis dolgokat szerető bpesti férfi.

Aki haverkodna,azzal örömmel ismerkedem - de nem két levélre, és nem lelki szemetes szeretnék lenni.

#1

2023. máj. 4. 10:24
 7/8 anonim válasza:
Tele az ilyen emberrel a gyakori, aki félrért, hisztizik, és a semmini kiakadva le is lép az értelmes válaszod után, mondva "Fura vagy." Itt ismerkedni nem éri meg. Jó tanács. 24/L
2023. máj. 6. 11:08
 8/8 anonim válasza:
Nekem is lehet írni. F40.
2023. máj. 14. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!