Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiatalok! Miért nem használját...

Fiatalok! Miért nem használjátok már a Facebook-ot kapcsolattartásra? Miért tértetek át másik közösségi platformra?

Figyelt kérdés
2023. máj. 18. 19:27
1 2
 1/18 anonim válasza:
Sokan használják csak már nem olyan bőszen köztük én is. Vannak kifejezetten fiatalokra specializálódott alkalmazások. Most azokat használják sűrűbben
2023. máj. 18. 19:51
 2/18 anonim válasza:
Hát nemtudom de én így a harminchoz közel elég sűrűn használom a facebookot és pl az instát kapcsokattartás céljábol..
2023. máj. 18. 19:54
 3/18 anonim válasza:
mert gyökerek, sokan még a facebook divatjánál is elvárták a kapcsolattartáshoz, hogy legyen facebook, mert anélkül túl lusták a másikat ezer másik csatornán megkeresni, felhívni, találkozni, szóval csak az egyén trehánysága/igénytelensége lehet az ami miatt elhalnak az emberek közötti baráti/rokkoni/ismerősi szálak.
2023. máj. 18. 20:05
 4/18 anonim válasza:
20 éves a fb. Ez már egy új generáció új divatokkal.
2023. máj. 18. 21:19
 5/18 anonim válasza:

Face gagyi.

Insta, tiktok jobb

2023. máj. 18. 22:31
 6/18 anonim válasza:

Én 22 vagyok és a facebookot használom a legtöbbet. Ott lehet viszonylag normálisan követni a híreket.

De a leghasznosabb dolog a csoportok, minden más nagy platform alkalmatlan az ilyesmire.

Tiktokom van, de előbb nézek youtubeon shortsokat.

Instán is leginkább videókat nézek, a képek nem igazán mozgatnak meg. Az meg egy vicc hogy nem lehet linket belerakni a képleírásba. Valódi közösséget instára alapozva nem lehet építeni, csak követőtábort.

Twittert akkor használok ha történik valami és tudni akarok minél többet minél hamarabb.

Snapchatet egyszer próbáltam, de hát az egy hulladék.


Nem ez az átlagos mostanában. Én ilyen KÜLÖNLEGES vagyok, pl TV-T SEM NÉZEK, meg ilyenek.

2023. máj. 19. 00:42
 7/18 anonim válasza:

Túl konformista lett.

Olyan, mint egy nagy falu, ahol mindenki a legbanálisabb, leghétköznapibb idiótaságait mutogatja és másoknak ugyanezeket a dolgait beszéli ki. A felhasználók 70%-a még írni sem tud. Sokan meg konkrétan csak kémkedésre használják, hogy kéretlenül befurakodjanak másoknak az életébe.

Az ismerősség és a kapcsolattartás már rég nem a valódi kötődésről és érdeklődésről szól, hanem egy rosszul értelmezett illem kódexről. Mindenkivel műbájologni kell, akihez a valóságban van valami közöd, különben hallgathatod a hisztijét, ha hébe-hóba összefuttok.

Kiveszett belőle a fantázia, a szabadság és az őszinteség. Valamikor akkortájt, amikor én voltam felső tagozatos, és aki nem vette fel ismerősnek minden tanárát és osztálytársát, azt szét zaklatták azzal az ürüggyel, hogy bomlasztja a közösséget...

2023. máj. 19. 00:45
 8/18 anonim válasza:

A csoportok színvonala meg nevetséges. Tele vannak funkcionális analfabétákkal, akiket elcsodálkozol, hogy miért nem buktattak meg úgy általános iskola, második osztályban, mert az értő olvasásuk, az önkifejezésük és helyesírásuk is egy nagy nulla.


Először a fandom csoportokból üldözött el a kollektív ostobaság, aztán a tematikus filmes csoportokból - A magyar horror, sci-fi és thriller rajongók közösségében az általános műfajismeret egy gyerekével vetekszik. A fele azt hitte a Cannibal Holocaustról, hogy igazi dokumentumfilm, és tényleg megölték a bennszülöttek a színészeket... - , majd az irodalmi és zenés csoportokból.


Nevezzetek sznobnak, de jobb volt, amikor még az indulásakor csak a leginkább kísérletező kedvű kockák használták nem pedig minden jött-ment marha, aki elő tud fizetni az internetre.

2023. máj. 19. 01:00
 9/18 anonim válasza:
Erre a kérdésre milyen tök jó válaszok érkeztek! Én nem vagyok "fiatal", de egyet tudok érteni az előttem megszólalókkal.
2023. máj. 19. 04:54
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2023. máj. 19. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!