Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek volna kedve együtt...

Valakinek volna kedve együtt alkotni/tanulni/játszani? Lányok első sorban.

Figyelt kérdés

Szeretek rajzolni, bár az utóbbi időben főleg digitális formában tevékenykedek. A preferenciáim a természetfeletti lények, karakter dizájnok, állatok. Az utóbbi időben kifogytam az ihletből, abban reménykedem hogy valami közös projekttel újra előcsalhatom az alkotni vágyásomat. Szeretek ezen kívül barkácsolni, vagy kézzel készíteni tárgyakat (faragni, agyaggal modellezni pl)


Nem zárkózom el a tanulástól sem, legyen az nyelv, biológia, akár programozás vagy bármi.


Mindezek mellett kocka vagyok (túlélő, farmolós, logikai játékok vagy akár társas), bár mivel a fent említettekhez nincs társaságom, nem nagyon van motivációm az utóbbi időben bármit csinálni.


Ha valaki kihasználná a rajztudásom, vagy társaságot keres tanuláshoz/kockuláshoz az írjon :)


23 éves lány vagyok, budapesti, a korosztályomból keresek szintén lányokat.



2023. jún. 20. 11:12
 1/7 anonim válasza:

Bennem egy kérdés merült fel, ami nagyon fontos a társalófél kiválaszásánál: mit tanulsz most? Vagy mit dolgozol? Mi az életcélod? Vagy mivé akarsz válni?


23 éves vagy, ez pont az a korosztály aki vagy nagyon határozottan tudja mit akar kezdeni az életben vagy bizonytalan de halad vagy épp le se szarja, hogy valamit kezdeni kell magával.

Az, hogy te melyik vagy, fontos, mert valószínűleg aki el van tévedve és bizonytalan annak nem tesz jót az, ha valaki pont a nagyon leszarós végén áll az élethez, őt lefelé húzná.

2023. jún. 20. 12:58
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó kérdés hová tartozok. 1 éve fejeztem be a szakmámat, de nem fogok elhelyezkedni benne. Pillanatnyilag dolgozok, de nem akarok ezen a munkahelyen megállapodni, ideig óráig viszont jó. Próbálok és szeretnék tenni a fejlődésem érdekében, de nagyon nehezen találom meg magamtól a lehetőségeket. Pillanatnyilag jogsira gyűjtök és azon morfondírozok milyen OKJ-ba (nem emlékszem az új nevére) kezdjek bele amit szívesen csinálnék hosszútávon. Egyetlen életcélom, hogy megteremtsem azt az egzisztenciális hátteret ami kielégíti a biztonság érzetemet. És ezt semmiképp sem úgy akarom elérni hogy közben mástól függök.
2023. jún. 20. 13:19
 3/7 anonim válasza:

szia írj nyugodtan, ha gondolod

21/L

2023. jún. 20. 19:31
 4/7 anonim válasza:
Nekem is írhatsz 22f
2023. jún. 20. 22:12
 5/7 anonim válasza:
Ja bocsi, ha csak lányokat keresel. Az első sorban mellé gondoltam beleférnek másodsorban fiúk :)
2023. jún. 20. 22:13
 6/7 anonim válasza:
Szia! 19 éves lány vagyok, hasonló érdeklődésikörrel, szívesen ismerkednék ha gondolod :)
2023. jún. 26. 21:35
 7/7 anonim válasza:

Nekem id irhatdz, de max csak online gamelhetünk mivel nem magyarországon élek.

21l

jan. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!