Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha egy discord szerveren írja...

Ha egy discord szerveren írja valaki hogy dms open és én írok neki akkor miért nem reagál rá?

Figyelt kérdés
eddig nem egyszer, nem kétszer fordult ilyen elő. írja a bemutatkozásban hogy nyugodtan írjatok, szeretnék megismerni új embereket, dms open, stb... én meg rá is írok de aztán se kép se hang. pedig full normálisan írok, még közös érdeklődésünk is van, elképzelni se tudom miért néznek levegőnek

2023. júl. 28. 02:36
 1/9 anonim válasza:
Az se biztos, hogy egyáltalán aktív az illető, mármint hiába van fent, ha amúgy fel se néz, érted hogy értem
2023. júl. 28. 06:41
 2/9 anonim válasza:
Figyelem éhes.
2023. júl. 28. 06:59
 3/9 A kérdező kommentje:

1

nem, nem értem

2023. júl. 28. 12:41
 4/9 A kérdező kommentje:

2

a figyeleméhes nem azt jelenti hogy nem száll le rólad, nonstop írja a hülyeségeit? vagyis ha 5 percig nem figyelsz rá akkor depis lesz

2023. júl. 28. 15:00
 5/9 Camorri válasza:

Az hogy írj rá nem jelenti azt hogy visszaír. Ismerkedni majd azzal ismerkedik akivel kedve van.

Amúgy gondolj bele hogy hányszor frissíted Te a dolgaid? Minden napra kész? Lehet volt egy ilyen fázisa és most már nem, csak nem írta át.

2023. júl. 28. 15:49
 6/9 A kérdező kommentje:

"Ismerkedni majd azzal ismerkedik akivel kedve van."


lehet ezért nem ír vissza... le vagyok szarva xd

2023. júl. 28. 16:07
 7/9 A kérdező kommentje:
egyébként azóta egyszer sem volt online, lehet hogy nem is látta még hogy írtam, de lehet hogy csak egyszerűem "láthatatlan" módban van
2023. júl. 28. 16:23
 8/9 A kérdező kommentje:
de az utóbbira több esélyt látok sajnos
2023. júl. 28. 16:25
 9/9 A kérdező kommentje:

"Lehet volt egy ilyen fázisa és most már nem, csak nem írta át."


a bemutatkozása után egy nappal írtam rá, jó hamar meggondolta magát

2023. júl. 29. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!