Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki ilyen érdeklődési...

Valaki ilyen érdeklődési körökkel barátkozni?:)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nehezen találok olyat személyeket, akik az összes érdeklődési körömet osztják.

Ezek lennének: filmek, sorozatok, könyvek, ázsiai kultúra.


Tehát, ha te rendszeresen nézel filmeket, sorozatokat, olvasol, szereted az animéket, koreai zenét, koreai sorozatokat, akkor barátkozzunk, beszéljük meg az aktuálisan nézett/olvasott dolgainkat!:) 23 éves vagyok, kor és nem mindegy!:D



2023. aug. 3. 20:25
 1/9 anonim válasza:
Punid vagy vagy kukid?
2023. aug. 3. 20:30
 2/9 anonim válasza:
Milyen témájú filmek, sorozatok, könyvek? Ázsiai kultúrán belül mi? Itt inkább az a lényeg. Engem is érdekelnek a filmek, sorozatok, könyvek, mint kb. minden második embert, csak nem mindegy, hogy milyen témában. Az ázsiai kultúrában is sokminden érdekel, de ha ilyen animés, mangás hülyeségekre gondolsz, akkor az mondjuk egyáltalán nem.
2023. aug. 3. 21:30
 3/9 anonim válasza:
Bent vagyok egy Facebook csoportban, ahol a sorozatokat és filmeket szokták ajánlani, Ázsiai kultúràval kapcsolatos dolgokat osztanak meg és ilyesmik...🙂 Ha érdekel privàtban megosztom veled a csoport nevét, mert nem tudom itt és így lehet e 🤔🙂
2023. aug. 3. 21:30
 4/9 anonim válasza:

Fiú vagy lány vagy?

22/F

2023. aug. 3. 22:26
 5/9 anonim válasza:
Én
2023. aug. 4. 19:30
 6/9 anonim válasza:
Igen én
2023. aug. 4. 19:30
 7/9 anonim válasza:
Nem
2023. aug. 4. 19:30
 8/9 anonim válasza:
Egy rakás ilyen Facebook csoport van.
2023. aug. 4. 22:16
 9/9 anonim válasza:
Nincs ebben semmi extra, pont mindig ilyen átlagos emberekbe botlok
2023. aug. 7. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!