Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan aki szeretne...

Van itt olyan aki szeretne egy normális, mélyebb baráti kapcsolatot? 18F

Figyelt kérdés
Amit rólam tudni kell: 18 éves fiú vagyok, még tanulok, kedves vagyok, megértő, elfogadó. Inkább introvertált, de nem az a fajta aki imád otthon ülni:) Személyiségem INFJ. Hobbim nagyon nincs, szeretek zenét hallgatni, néha animét nézni, kirándulni, utazni. Sok dolog foglalkoztat, szinte bármiről tudok beszélgetni. Helyileg a Dunántúlon élek, Balaton északi part környékén. Távolság nem gond, tudok utazni:) Elvárásom csak annyi hogy legyünk hasonló korban (15-20), és lehetőleg lány legyél, (mindenféle rossz szándéktól mentesen, lányokkal jobban kijövök). És gondold komolyan légyszi, ne ragadjunk le pár szónál, rengeteg ilyennel beszéltem már itt, kíméljük meg egymást ettől. Nekem nincsenek barátaim, ha lehet inkább olyanokkal barátkoznék akiknek szintén nincs nagy baráti köre. Remélem ez érthető. Többet priviben:)

2023. szept. 8. 21:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
nincs
2023. szept. 8. 21:35
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ezt tapasztaltam eddig:)
2023. szept. 8. 21:46
 3/12 anonim válasza:
Megtudlak érteni ebben a lányokkal jobban kijövök témában. Nekem nincs ilyen észrevételem, fiukkal barátkozok de észre is veszem hogy igy 18 fele kb ugyanarrol beszélünk mindig, és nem unalmas ez mert képesek vagyunk csak ugyanarrol állandóan. De van suliban egy lány aki haverkodik velünk aztán néha 2 perce beszélünk vmiről ketten és full más, teljesen más véleménye van egy lánynak és mindig más jut eszébe. Ezt csak gondoltam leirom 😅
2023. szept. 8. 22:06
 4/12 anonim válasza:
azért akar lányokkal "barátkozni" mert kanos
2023. szept. 8. 22:08
 5/12 anonim válasza:
írhatsz
2023. szept. 8. 22:16
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 Köszi, bár én altalaban a lányokkal szoktam egyetérteni
2023. szept. 8. 22:25
 7/12 A kérdező kommentje:
#4 Mindenki magából indul ki, én tudok különbséget tenni barátság és a másik dolog között.
2023. szept. 8. 22:25
 8/12 anonim válasza:
jaa meleg vagy, értem
2023. szept. 8. 22:31
 9/12 anonim válasza:
#8 kurvä eget xdd
2023. szept. 8. 22:44
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem talált:)
2023. szept. 8. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!