Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan lány, aki ezeket a zenéket hallgatja?

Figyelt kérdés

Egy ideje már gondolkodom ezen, mivel én alapból egy olyan zenei ízléssel rendelkezem, ami ebben az országban csak nagyon kevés embernek van meg, aki természetesen velem egykorú.

Kedvenc zenei műfajaim közé tartozik a Hard Rock, alternatív rock, és egy kicsit a metál, valamint a rap műfaj is valamennyire.

Kedvenc együtteseim például a Van Halen, Guns n Roses, Nirvana, de néha időnként hallgatok Iron Maident, és Megadeth-et is.

Ha valaki szeretne velem ezekről, vagy igazából bármiről beszélgetni, én örömmel meg tudom adni elérhetőségeimet.



2023. szept. 25. 10:01
 1/9 anonim válasza:

Kb. csak 2-ből 1 hallgat ilyen zenét...


Bocs, de a kérdést, és a bevezetőt olvasva elsőre azt hittem, Stockhausent vagy free jazzt, de minimum egy Velvet Undergroundot hozol fel, nem ilyen tömegzenét.

2023. szept. 25. 10:09
 2/9 anonim válasza:

Ezek közül Nirvana az egyik kedvencem. GnR-t régebben szerettem, ma már annyira nem érint meg. De lehet, hogy 10 év múlva megint az fog tetszeni :)

Szerintem inkább idősebbek szeretik ezeket. A tinik, fiatal húszasok nagy része csak hordja a bandás pólókat, aztán azt sem tudják, hogy mi az.

2023. szept. 25. 12:36
 3/9 anonim válasza:

"Szerintem inkább idősebbek szeretik ezeket. A tinik, fiatal húszasok nagy része csak hordja a bandás pólókat, aztán azt sem tudják, hogy mi az."



Imádom, hogy a kétezres, kétezertizes években, amikor tini illetve fiatal húszas voltam és szintén Nirvánát meg GnR-t hallgattam, full ugyanezt a szöveget nyomták az idősebbek. :D :D :D

2023. szept. 25. 12:47
 4/9 anonim válasza:
Ha olyan hangulatban vagyok, simán jöhet a Nirvana, Guns N Roses. Elég széles horizonton mozgok (időbeli, műfajbeli) zeneügyileg.
2023. szept. 26. 02:30
 5/9 anonim válasza:

3: "A tinik, fiatal húszasok nagy része"

Ha nem sikerült volna megérteni. Ott van benne, hogy nagy része, azaz nem mindenki. Ha rád nem vonatkozik, akkor ne vedd magadra.

2023. szept. 26. 08:59
 6/9 anonim válasza:

#5: azt írta, hogy 20 éve is az volt, hogy a fiatalok nem nagyon hallgatják, inkább az idősek. Most az akkori fiatalok a mostani idősek, mégis ugyanaz a szöveg.


De amúgy arra nagyon jók ezek a zenék, hogy megnézi mellette az évszámot az ember, és olyan különlegesnek érzi magát, hogy ő "nem a maisz*t hallgatja". Ja, csak egy rakás fiatal teszi ugyanezt, és teszi évtizedek óta...

Talán le kellene állni azzal, hogy attól érezzük magunkat különlegesnek, milyen zenét hallgatunk.

2023. szept. 26. 09:08
 7/9 anonim válasza:
#5 Olvasd még el párszor hátha sikerül értelmezni... :D :D :D
2023. szept. 26. 11:37
 8/9 anonim válasza:

Melissa Naschenweng ❤️

A falra kúsznál tőle, pláne ha nem érted a "kärtnerisch"-t😂

Komolyra fordítva a szót: ezek közül egyiket sem hallgatom.

A Metallica, Alice Cooper meg ilyenek.

Van egy nagyon jó és relatív öreg osztrák banda: STS.Őket nagyon szeretem. Keverik a rockot a hagyományos zenével.

De itt is érvényes, hogy érteni is érdemes a szöveget.😊😊

2023. szept. 26. 14:23
 9/9 anonim válasza:
Én a jó kis cigányos romanos citerázós zenéket hallgatok, mert arra át lehet ropni az asztalfőn. Ha pedig úgy éreznéd, hogy elfáradtál, abban a pillanatban valaki karon ránt és belök a székek közé. Egy igazán jó táncos mulatságból kék, zöld, lila foltokkal jön ki az ember.
2023. szept. 29. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!