Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 30-as, a mai modern felfogásbó...

30-as, a mai modern felfogásból inkább kilógó, szolidabb, több minden iránt, pl zene, nyelvek, szép helyek, filmek, sorozatok iránt érdeklődő lánnyal barátkoznál?

Figyelt kérdés
A kérdésnek nincs szexuális jellege. 30-as nő barátságra keres barátnőt (elsősorban Veszprém megyéből).

2023. okt. 2. 23:03
 1/8 anonim válasza:
kiesek a célközönségből, de amúgy igen
2023. okt. 3. 10:54
 2/8 anonim válasza:
Csak nővel beszélgetnél?
2023. okt. 3. 13:43
 3/8 anonim válasza:
#2 szerintem igen mert egy ilyen nőt huszonéves korában feleségül vettek. Ha volt esze a párjának.
2023. okt. 3. 15:30
 4/8 anonim válasza:

Csak nőkkel?

Hát nem tudom. Én azt hallottam mindig a nőktől, hogy egymás ellen áskálódnak, rivalizálnak, és emiatt preferálják a fiú barátokat. Ott meg ugye kialakulhat vonzódás, akkor baj van.

2023. okt. 3. 15:33
 5/8 anonim válasza:
Csak nők lehetnek a "versenyben"?
2023. okt. 3. 17:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2023. okt. 4. 01:02
 7/8 A kérdező kommentje:
Még azt szeretném hozzátenni, hogy nyugodtabb alaptermészetű, nem mindenben a rosszat kereső valakire gondolnék.
2023. okt. 4. 01:04
 8/8 BeefEater válasza:

Igen.

Először azt kérdezném meg, hogy a "szolidabb, több minden iránt, pl zene, nyelvek, szép helyek, filmek, sorozatok iránt érdeklődő" hogyan nem része a mai modern felfogásnak.

2023. okt. 4. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!