Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit tegyek? Mindig amikor...

Mit tegyek? Mindig amikor elkezdek barátkozni, főleg ha kettesben vagyok az illetővel, nem tudok csak úgy spontán beszélgetni, de ez nem annyira mély barátságoknál is így van.

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen arra lennék kíváncsi, hogy tudnám ezt fejleszteni, vagy hogy lehet a kínos csendet elkerülni? Tudom valamelyest ez normális, de úgy érzem nekem ez sokkal rosszabbul megy az átlagnál. Nehezen tudok nyitni, mert bennem van egy szorongás ezzel kapcsolatban.

2023. nov. 28. 15:03
 1/1 dávid a mongol válasza:
Próbáld meg kiterjeszteni az érdeklődési körödet, nyugodtan beszélhetsz a saját tapasztalataidról/elfoglaltságaidról. Az emberek szeretik ha valaki elhivatott egy dolog iránt, de jó ha a barátságoknak vannak állandó témái például filmek, könyvek, animék, sportok vagy természetbeli dolog, amiket mindketten kikapcsolóan megvitathattok. Én sem vagyok a szavak embere és van, hogy néma maradok bizonyos társaságokban, ha azt a bizonyos lángont nem tudom feléleszteni/megtalálni a másikban, szerintem ilyenkor az elhidegült kapcsolatokat felbonthatjuk, ha nincs semmi ami összekötne titeket.
2023. dec. 1. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!