Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ki szeretne K-popról beszélgetni?

Ki szeretne K-popról beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék más kpop fanokat is megismerni, ezért kérdezem! És sok bandát ismerek!

2023. dec. 1. 19:05
1 2
 1/18 anonim válasza:
14 év felettiek nem nagyon!
2023. dec. 1. 19:55
 2/18 A kérdező kommentje:
??
2023. dec. 1. 20:31
 3/18 anonim válasza:
Úgy értem aki elmúlt 14 éves nem "fan" vagy fanatikus, és nem fog rajongani elvakultan egy-egy együttesért, maximum tetszik egy-két számuk. Majd megérted később.
2023. dec. 1. 20:45
 4/18 A kérdező kommentje:
Van egy 17 éves barátom aki még mindig hallgat kpopot napi szinten többször!
2023. dec. 1. 21:39
 5/18 anonim válasza:
Oké, és ő nem elég nagy fan? Vagy miért nem beszélgettek?
2023. dec. 1. 21:47
 6/18 anonim válasza:

Szia

Attól függ, hány éves vagy, kiket stannelsz, stb:)

Így elég nehéz elkezdeni ismerkedni

2023. dec. 1. 21:51
 7/18 anonim válasza:

Nem éppen tetszik hogy egyes válaszok lekezelőek a kérdezővel. Nem értem miért olyan elterjedt hogy a kpop csak 14 alatt népszerű.


Mi az hogy 1-2? Az már kiesik, nem ismeri a műfajt, a tagok nevét, sőt, csoda ha a szám címét/banda nevét tudja. (Btw nem kötelező számon tartani a nevüket, de 1-2 számnál illik többet tudni, kivéve ha új az egyén.)


Nem minden fan van bolondulásig értük. Ha példa kell, akkor hozom magam. 17 vagyok, fő műfajt amit hallgatok az..vajon mi? Vannak kedvenc tagjaim, de nem igazán követek senkit aktívan, vagy ha igen akkor sem lógok az oldalukon. Rajtam max akkor "látszik" ha megnyitod a twitterem vagy a spotyt. Nem csak ezt hallgatok, de ez a fő.


A kpop nem=BTS. Aki tovább tud ezen lépni, és mondjuk ezen a műfajon belül is felfedezte a különböző hangulatú zenéket, az már casual hallgató. Aki pedig nem szereti..én sem megyek egy jazz/country kérdés alá.


A 4-es komment lehetnék akár én is, de kétlem hogy padtársam ilyen helyekre jönne.

2023. dec. 1. 22:33
 8/18 A kérdező kommentje:

#5 csak 2 barátom van aki hallgat! Te nem szeretnél kettőnél több barátot?

#6 16/L, sok bandákat hallgatok, de leginkább Blackpink, BABYMONSTER, Jungkook (szólóban), BTS, Le Sserafim stb stb.

#8 igaz!

2023. dec. 2. 10:13
 9/18 anonim válasza:

#6 vagyok

Akkor sajnos én nem lennék jó beszélgetőpartner neked:D

21 vagyok és csak fiúkat meg krnb szólóistákat hallgatok

2023. dec. 2. 12:12
 10/18 anonim válasza:
Utálom mikor így beszélnek a kpoprol. Mindenkinek lehet véleménye de hogy egy ilyen magas színvonalú dologról ennyi negatív vélemény legyen az egy kicsit érdekes. Megkérdezném hogy azok akik ily lekicsinylő véleménnyel vannak vagyon mit hallgatnak. A kpopra legalább költenek. Ott van minőség. Láttátok már hogy milyen klippeket csinálnak? Le a kalappal. Nem mondom hogy nem lehet olyat mondani ami rosszabb, de nem kell az egész zenei part leszolni azért mert ruhelled a stílust. Objektíven is lehetne egy kicsit nézni a dolgokat. (Nehogy valaki most elhordjon mindenféle fanatikusnak. Mert tudom ha mással nem is de ezzel megtámadnak ha próbálok az en álláspontom mellett érvelni.)
2023. dec. 4. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!