Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek barátkozni...

Van kedve valakinek barátkozni? 22/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tényleg csak barátság érdekel, mindegy, hogy fiú vagy vagy lány. Egyetemista vagyok Pesten, eredetileg veszprémi. Vannak barátaim, viszont nagyon kevés közülük, akikkel hasonlít a személyiségünk, hasonló dolgokat kedvelünk vagy azonos dolgokat tartunk fontosnak az életben. Jelenleg úgy érzem, hogy több ilyen emberre lenne szükségem, ezért teszek itt egy próbát.

A pár cimkéből amit most magamra aggatnék nem ismernél meg, úgyhogy ezt itt most ki is hagyom, de kérdezz bármit, privátban szívesen válaszolok.

Régebben voltak egész komoly, hosszan elnyúló beszélgetéseim ezen az oldalon. Ezúttal viszont nem chat partnert keresek, hanem valódi barátokat, úgyhogy készülj fel, hogy ha jól kijövünk két-három-négy héten belül szóba fogom hozni a személyes találkozót.



dec. 18. 01:04
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Ha szeretnél barátkozni írj kicsit többet magadról akár privátban.

Bár én otthonülős fajta vagyok, de meglátjuk mit tudunk kihozni ebből.


30F

dec. 18. 01:13
 2/26 anonim válasza:
Írj nyugodtan
dec. 18. 01:41
 3/26 anonim válasza:

Szintén egyetemista lány.

Szeretek társasozni, a macskáimmal lenni, barátokkal lógni, bulizni. Filmek, sorozatok bármilyen mennyiségben, de kedvenceim a horror, posztapokaliptikus, krimi, true crime. Mostanában igyekszem javítani a főző skilljeimen több kevesebb sikerrel. Én sem pesti vagyok eredetileg.

Elég rövid, de így háromnegyed 2kor ennyire telik:D ha valamennyire érdeklek írj rám

dec. 18. 01:46
 4/26 anonim válasza:
Hol tali? Irj
dec. 18. 07:06
 5/26 anonim válasza:

Szerintem par hobbidat leirhatnad, ezt ugy is mindenki megkerdi majd.


Illetve, hogy milyen korosztalyban baratkoznal.

dec. 18. 07:16
 6/26 anonim válasza:
Nekem is írhattok, pont ilyen igénytelen parasztokra vágyom, akivel majd ékezetek nélkül levelezhetek. Olyan izgi.
dec. 18. 08:11
 7/26 anonim válasza:
6os, a kommented tobbet elmond rolad, mint az ekezeznelkuli iraskep rolunk.
dec. 18. 08:38
 8/26 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, nem igazán vannak "valódi" barátaim, úgyhogy örömmel barátkoznék veled. Hozzám hasonló személyiség is alig akad, bár szerencsére sokan egyetértenek velem, pont a családom nem. Viszont amikor kiírtad a kérdést én már a legtöbb esetben alszom, ha te akkor vagy aktív az kicsit megnehezíti a kommunikációt.
dec. 18. 09:16
 9/26 anonim válasza:
Persze 7, magyarázd meg, hogy igénytelen bunkónak lenni mekkora sirályság. 😂
dec. 18. 09:18
 10/26 anonim válasza:
Szerintem sokkal inkabb igenytelen bunkosag es parasztsag indokolatlanul kotozkodni, valamint irrelevansan belebofogni masok ismerkedos posztja ala. Eppen ezert en reszemrol ezt a diskurzust be is fejezetem.
dec. 18. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!