Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnétek beszélgetni? (20-...

Szeretnétek beszélgetni? (20-30) közötti korosztály.

Figyelt kérdés

Ha beszélgetőtárs hiányában szenvedsz megtaláltad a megoldást! Barátkoznék is. programot is szerveznék akár, hasonló személyiségű és érdeklődésű emberekkel. Szóval te! Igen te ott!Aki már megint a gyakorin lóg mert nincs élete.. Ne aggódj nekem sincs, és egyiken sem vagyunk tökéletesek.

Szóval ha unatkozol,vagy ha szomorú vagy, boldog vagy de nincs aki veled örülne, nincs kivel megosztanod a problémáid,az exed egy patkány ezért átkot szórnál rá, érdekelnek az emberi

sorsok, depresziós vagy, vagy csak kellene egy jó palacsinta recept, akkor írj! 😌

Hatalmas empátiával rendelkezem. Szóval velem sírhatsz és nevethetsz is egyszerre.

Néha azért komolyabb is szoktam lenni, de él bennem egy gyerek aki nem lehetett gyerek. Remélem értitek.(Lesz pár trollkodó válaszadó itt is szerintem)

De nincs mit tenni

Egyenlőre ennyi pulyák!

Ja és khm nő vagyok.



jan. 11. 20:19
1 2
 1/16 anonim válasza:
Na basszus pont kiesek az intervallumból, kiírhattad volna 2 hónappal ezelőtt is..:D
jan. 11. 20:27
 2/16 anonim válasza:
Írj
jan. 11. 20:41
 3/16 anonim válasza:
Nekem is irhatsz :D
jan. 11. 21:02
 4/16 anonim válasza:

Nekem is! Megfogott a stílusod😂

Márha nem zavar, hogy én azonos nemre játszok….

jan. 11. 21:13
 5/16 anonim válasza:
Walt Disney azt mondta 1937.-ben az első egész estés mozifilmjének bemutatóján, hogy mindenkiben ott van a gyermeki lélek, csak megfeletkezünk róla. Bennem is ott van, mi sem bizonyítja jobban, hogy van egy jó kis Disney DVD éa VHS gyűjteményem. Bár nem 1937.-ben születtem, sokkal később... Disney se élt már akkor (nyugodjék békében), de "utódjai" filmjeit rendszeresen megnézem a moziban, ahova ingyen bemehetek. És a párom rendszeresen e filmek betétdalait elénekli nekem. Hát, ha ezek után szeretnél barátkozni, amitől bizonyára sokaknak elment már a kedve, itt vagyok.
jan. 11. 21:13
 6/16 anonim válasza:
Írhatsz
jan. 11. 21:27
 7/16 anonim válasza:
Szimpatikus vagy.
jan. 11. 22:18
 8/16 anonim válasza:
Az a "jó palacsinta recept" érdekelne!
jan. 12. 21:35
 9/16 anonim válasza:
Írj, ha gondolod
jan. 13. 01:42
 10/16 anonim válasza:

“Pulyák”?

Na ez itt döntött romba nálam minden addigi illúziót!

jan. 13. 04:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!