Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt mélyen spirituális...

Van itt mélyen spirituális fiú? 20/F

Figyelt kérdés

Szia! 20 éves fiú vagyok testileg itt és most.

Mivel az utolsó pár évben iszonyatosan elzárkóztam magam és leginkább a spirituális énem áll végre "nyerésre" így hasonló beállítottságú fiúval szeretnék ismerkedni, időmet tölteni és megosztani.


Kérem ne vesztegessék velem az energiájukat azok akik:

Boszorkánysággal, Sátanista, Lilith "gyermeke", Jézus/Mária és társai, Belcebú, Isten és más entitások/egrégorok etetésével töltik az idejüket.


Köszönom szépen! ☺️



febr. 16. 01:46
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

Ő egy Krisna hívő, nagyon segítőkész!

[link]

febr. 16. 12:41
 12/27 anonim válasza:

12:41


Szerintem a palinak valami nagyon komoly agyidefektje lehet.

febr. 16. 14:01
 13/27 anonim válasza:
Mit jelent számodra a spiritualitás?
febr. 16. 20:10
 14/27 A kérdező kommentje:

Na szépek vagytok mondhatom, csak erre vagytok képesek ennyi reinkarnáció és tapasztalat gyűjtés után? Ám, Nem büszkeségre méltó.

Mindenki tükrözi saját magát, tudását és ami benne van.

Nincsen semmi más mondanivalóm senkinek.

Sok sikert, legközelebb. ;)

febr. 16. 21:05
 15/27 anonim válasza:
Köszi, neked is sok sikert kívánok az elvonón! Fel a fejjel, akaraterőn múlik minden! :) :D
febr. 16. 21:18
 16/27 anonim válasza:

nem értem h a kérdezőt miért oltottátok le ennyire dúrván. de az biztos h itt mindenki a legkisebb dolgok miatt is bele köt a másikba vagy csak szimplán irigy keselyű.

normálisan fogalmazott. az ilyen keselyűk miért is vannak folyton a spirituális témáknál? amúgy?

ti ugyan mitől vagytok annyira spirituálisak? ha már ebbe köttök bele a kérdezőbe...

febr. 17. 09:56
 17/27 anonim válasza:

09:56


Tesó, használd eszedet, tudom nehéz és egyszerűbb mindenkit szarnak beállítani. Fel kéne nyitni az emberek szemét mert azért, hogy szívnak vagy álomvilágban élnek az nem kifogás arra, hogy hülyeségeket írjanak vagy beszéljenek.

Miért mit kéne csinálni, dícsérjük meg, hogy ügyes vagy fiam, hogy képes vagy ilyeneket komolyan venni? Hagyjuk már! Viccnek is rosszak az ilyenek. Majd esetleg eltűnnek ezek a "csúnya rossz emberek" ha tudatosítják magukban azt, hogy a valóságban élünk és nem egy narkózott tévképzeletben.

febr. 17. 10:11
 18/27 anonim válasza:
a spiritualitás nagyon tág fogalom. Ha ezt nem tudod felfogni,akkor nagyon sajnállak és szánlak, hogy csak azért is itt trollkodsz.
febr. 17. 10:30
 19/27 anonim válasza:

Az emberiség a spiritualitás fogalmát sok ágazatba bele vezette. amiket ismerünk az a sok vallás. Azonban a vallás és a vallásosság nem egyenlő a spiritualitással.

amiket kevésbé vagy nem is ismerjük, azokat is spiritualitásba vezetjük. de nem egyenlő az álom vilaggal vagy a képzelet szüleményekkel.


az iq sem egyenlő a mentalitással, csak nagyon szorosan össze vonjuk.

febr. 17. 10:34
 20/27 anonim válasza:

azonban a viselkedés és az írásbeli megnyilvánulások nagyon is tükrözik az emberek iq-ját, eszét, mentalitását és személyiségét.


ha valamit nem értenek az emberek azt kifogásolják, megkritizálják és próbálják elpusztítani. sok esetben ezek arra vezettek, hogy nocsak mégis létezik és az egész emberiség számára borzalmasan hasznosak.


lásd: a föld gömb felfogása, meterológiai számítások,előre jelzések, űrkutatásokban végzett munkák, az áram, a sugarak és azok kezelése, a mobilitás, azaz az autók és telefonok létre jötte. stb.

febr. 17. 10:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!