Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen jó discord szerverek...

Milyen jó discord szerverek vannak ahol NEM toxikus a közösség?

Figyelt kérdés

febr. 26. 02:16
 1/8 anonim válasza:
Olyan tematikájú videósoknak a Discordja akik alapból intelligensebb témákat dolgoznak föl, nem mainstreamek így nem találja meg bárki, csak aki tényleg érdeklődik a témájuk iránt. (pl.: Tanulom magam Discordja kétlem, hogy bármennyire is toxikus lenne.) Biztos vagyok abban is, hogy vannak segítő, vagy direkt barátokat kereső DC szerver is.
febr. 26. 02:40
 2/8 anonim válasza:
Olyan nincs
febr. 26. 10:37
 3/8 anonim válasza:
Nekem is küldhettek meghívókat
febr. 26. 11:34
 4/8 anonim válasza:
Na, a Kertem szerver pl végtelenül toxikus. Azt messze kerüljétek el.
febr. 26. 12:55
 5/8 anonim válasza:
Ezeken a discordokon amúgy mi szokott menni? Random beszélgetés? Új vagyok, azért kérdezem, nem ismerem még.
febr. 26. 18:30
 6/8 anonim válasza:
Van, hogy előre megszabott témákról beszélnek, de igen, általában random dolgokról. A hátránya, hogy tele van kis tizenévesekkel, akiknek egy része képtelen a normális beszélgetésre, és minden komolyabb téma felvetésénél jön a boomerezés. Általában gimis osztálytársak beszélgetnek és jobb esetben befogadják az új tagokat. Más esetben csak tölteléknek a létszám miatt tartják meg őket, de amúgy levegőnek nézik őket, bármit is írnak és belsős témákról meg poénokról beszélnek.
febr. 26. 18:55
 7/8 anonim válasza:
Hhhhhhhhhhhhb
febr. 27. 18:00
 8/8 A kérdező kommentje:

7

ez érdekes szerver név, kíváncsi vagyok mit jelenthet... talán egy rövidítés? tudsz küldeni meghívót?

febr. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!