Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Spirituális èrdeklődèsű Nő...

MikeXxX kérdése:

Spirituális èrdeklődèsű Nő beszèlgetne itt fèrfival ezekről?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Spirituális látóköröm tágitására szívesen beszèlgetnèk akár szemèlyesen is Budapesten èlő nővel .
márc. 19. 17:55
 1/10 anonim válasza:
Mire gondolsz pontosan?
márc. 19. 22:02
 2/10 anonim válasza:
Ez a tágításos dolog picit riasztóan hangzik monsieur.
márc. 20. 14:29
 3/10 A kérdező kommentje:

Èrdekel a tèma ès szeretnèm jobban látni más emberek szemszögéből is nem kell semmi rosszat belelátni .

Ahogy mondtam csak beszèlgetni szeretnèk róla azèrt nővel mert párkapcsolati dolgok is èrintve lennènek .

márc. 20. 21:02
 4/10 anonim válasza:
A Látókörön belüli spirituális tágítással alapvetőn beszélgetés fedőnév alatt próbálkozol a budapesti nők körében végül is?
márc. 21. 14:14
 5/10 anonim válasza:
Burkolt szexhirdetés
márc. 22. 06:16
 6/10 A kérdező kommentje:
Senkinèl nem kívánok próbálkozni ahogy írtam az elejèn is BESZÈLGETNI szerètnèk a tèmával kapcsolatosan azokkal akik spirituális beálittotságúak ès nem szeretnèk azokkal akik fèrfigyűlőlès miatt vannak itt fent az oldalon ès azokkal sem akinek ez felfoghatatlan dolog.
márc. 22. 15:57
 7/10 anonim válasza:

Persze

Akkor mért nőt keresel?

Férfival nem tudsz beszélgetni?

Egyértelmű hogy dugás a cél

márc. 22. 16:07
 8/10 A kérdező kommentje:
7# Szövegèrtelmezès nem az erőssèged a 3# válaszban is írtam de mit is vártam a gyk- femináci nèptől nem is èrtem .
márc. 27. 06:28
 9/10 anonim válasza:

Ja jo nagy kamu vagy

Ennyire hianyzik a puna, menj prostihoz

márc. 27. 07:43
 10/10 anonim válasza:
Enyhén mazochista is vagy nem?
márc. 27. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!