Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne esetleg valakinek kedve...

Lenne esetleg valakinek kedve Minecraftot közösen játszani?

Figyelt kérdés
Hello! Vanilla Minecrafthoz keresek olyasvalakit, akivel tudnék rendszeresen játszani saját szerveren (új világban, keepInventoryval). Mindössze Hamachira van szükség, mert ezen tudok hostolni. Egyébként 22 éves fiú vagyok, más játékokkal is játszom. Ha érdekel, akkor kérlek, hogy üzenetben keress.

márc. 24. 20:35
 1/5 anonim válasza:
Nincsen ilyenem
márc. 24. 20:56
 2/5 anonim válasza:
22 évesen ez menő?
márc. 24. 22:17
 3/5 anonim válasza:
#4 Értem én. Hamachi=lopott verzió. Eredeti játékhoz nincs szükség hamachi-ra.
márc. 24. 23:25
 4/5 A kérdező kommentje:

Hamachi a hostolás módját jelenti, nem pedig azt, hogy lopott verzió. Azért van rá szükség, mert az én routerem nem alkalmas arra, hogy saját portot nyissak rajta. Egyébként, ha lehetséges lenne, akkor azon is lehetne tört szervert futtatni, mivel nem a hostolás módjától függ, hanem a szerver online-mode attribútumának be- vagy kikapcsolásától. Azt gondolom bölcsebb lenne tájékozódni, ha már annyira fontos okvetlenkedő kommentárt hagyni.


Egyébként megvásároltam a játékot, de tört klienssel is együtt tudok játszani, mert mint említettem, a szerver beállításától függ.

márc. 24. 23:52
 5/5 anonim válasza:
#5 szóval fogalmad sincs, csak kötözködsz xd ahogy a kérdező is írja, a hamachi csak ahhoz kell, hogy tudjunk lan szerveren játszani, a játék eredetiségéhez semmi köze.
márc. 25. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!