Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedvetek ilyen csoportho...

Lenne kedvetek ilyen csoporthoz csatlakozni?

Figyelt kérdés
hogyan lehetne olyan fb csoportot alapítani,ahol mondjuk bárki írhat,hogy milyen eseményen fog részt venni,(országon belül)mikor és hol van,és bárki kommentelhetne alá,hogy ő szívesen csatlakozna vagy akár többen,leírná,hogy kikkel jönne,stb. és a képekről látják egymást,aki szinpatikus,annak írná privátban,hogy ott hánykor talàlkozzanak stb. így kialakulnának barátságok közös program lévén,és mindig lenne aki épp ráér,ha a másik nem. ezért jó akár egy 10 fős társaság is,minél többen ismerkednek.csatlakoznál? vagy van már hasonló? milyen néven,milyen szöveggel,hogyan lehetne egy ilyet indítani?
máj. 8. 20:51
 1/7 anonim válasza:

Persze, tök jó lenne!

Segítene azon a problémán, miszerint egyedül nem szívesen megy az ember eseményekre. Így legalább egy kvázi fb ismerősi társasággal lehetne menni, akik már nem annyira vadidegenek, mert 1 mondatot beszélnek, és együtt mennek, stb.

máj. 8. 20:57
 2/7 anonim válasza:
Van már vagy egymillió ehhez hasonló csoport.
máj. 8. 21:09
 3/7 anonim válasza:
Vannak ilyenek. Általában az szokott lenni hogy jelentkeznek vagy 20an, ebből pedig csoda ha 1 ember megjelenik.
máj. 8. 21:11
 4/7 anonim válasza:

Én benne vagyok a hobbimnak megfelelő ismerkedős csoportokban.


Eleve azt látom, hogy sikerük csak a vonzó embereknek van, legyen az férfi vagy nő. Bár lehet ott is csak virtuális a jelentkezés.


Egy átlagos fazon csinált egy eseményt, volt 30-40 jelentkező, majd kitette a posztot, hogy egyedül ment végül, mert SENKI nem jött el.


Volt ilyen oldalról ismerősöm, ő eleve elég random jövő héten világ másik fele dolgokat talált ki, amibe szintén nem nagyon mennek bele idegenek.

máj. 8. 21:19
 5/7 anonim válasza:

Mondjuk azt nem értem, hogy minek írják hogy mennek amikor eszük ágában sincs?

Nem rég olyat olvastam, hogy valaki koncertre keresett társaságot. Írták legalább tizen hogy megvették a jegyet, várják az eseményt, stb... Senki se ment el. A posztoló se ment vooba, ha előre tudja hogy egyedül fog ott lenni.

Miért hazudnak ilyeneket?

máj. 9. 07:26
 6/7 anonim válasza:
#5 Egy csoportban az adminisztrátor írt ki ezzel kapcsolatban kérdést. Nem értette hogy van az, hogy ha magánemberként feldob egy programot akkor alig van jelentkező, az se jön el. Míg ha a hivatalos profiljával csinál fizetős programot akkor túljelentkezés van.
máj. 9. 14:37
 7/7 A kérdező kommentje:
de azért kérdeztem van- e hasonló,és írtátok,hogy van egy millió ilyen csoport,de akkor miért nem írod le a nevét is? :) azért kérdem mert én nem tudok róla. aki tud kérlek írjátok milyen néven keressük,hogy tudjunk jelentkezni.
máj. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!