Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok már jó ideje, igazából évek óta. Most jelenleg munkám sincsen, itthon vagyok. Suliból nem hoztam magammal barátokat, azóta nagyon egyedül vagyok így minden értelemben, annak pedig már jó pár éve. Munkahelyeken nem sikerült komolyabb barátságokat kialakítanom, főként idősebb korosztállyal dolgoztam, meg hát meg volt a saját kis életük. Igazából csak írogatni szeretnék, esetleg későbbiekben találkozó is szóba jöhet. Rólam annyit hogy 20-as éveim elején járó természetkedvelő srác vagyok, sok dologban furcsán gondolkozom, szeretem az állatokat, a filmeket, szeretek zenét hallgatni. Mostanában elég lehangolt vagyok, nehezen jön mosoly az arcomra, közömbös lettem. Az évek óta tartó magány miatt valószínűleg súlyos depresszióval küzdök. Sokszor különösen rossz kedvem van, ilyenkor van hogy kizárom kicsit a külvilágot de ez nem irányul senki ellen!. Ezeknek a tudatában keress fel. Rólad annyit, hogy egy 16 éves kort azért üssél meg kérlek, illetve ne legyél toxikus személyiség. Volt egy lány akivel írogattam egy ideig, ő rettentően mérgező személyiség volt, muszáj volt vele megszakítanom a kapcsolatot. Igazából elég sok ilyen mérgező ember volt már az életemben, akik szerettek szándékosan provokálni, lefárasztani, szándékosan félre érteni a mondandóim, meghazudtolni. Ha hasonlóan depresszióval küzdessz vagy küzdöttél, az sem baj, sőt lehet hogy segíthetünk egymásnak. Kicsit már így elengedtem ezt a barát/csevegő partner keresés dolgot, volt akivel személyesen is sokat találkoztam, de ő többet látott a dologba, volt akinek sok volt a humorom és letiltott, volt már szociopata mozdony mániás srác, toxikus csajszi. Szóval így nem igazán voltam szerencsés az utóbbi időben, de gondoltam azért még egy próbát tehetek, veszteni nem vesztek semmit.

máj. 13. 00:06
 1/10 anonim válasza:

Ha gondolod, holnap írhatsz.

Vannak közös pontok.


30/f

máj. 13. 00:35
 2/10 anonim válasza:
Én is barátokat keresek...28 éves vagyok,kidobott a menyasszonyom és újra kell kezdenem az életet,másképp megbolondulok, szóval keresem az új embereket,új lehetőségeket.
máj. 13. 08:28
 3/10 anonim válasza:

Szia!

Nem.

Szia!

máj. 13. 09:25
 4/10 anonim válasza:
Milyen az a mozdony mániás?
máj. 13. 10:50
 5/10 anonim válasza:

Átérzem a helyzetet. Szívesen barátkozom.

22L

máj. 13. 15:42
 6/10 A kérdező kommentje:

4# Hát oda volt a mozdonyokért, egy Pesti srác, legalábbis ott tanult. Eléggé szociopata volt, creep. Próbáltam hozzá jó lenni, aztán egyszer csak beírta hogy "Szerintem most letiltalak"..

Én meg így, ok :P

máj. 13. 16:56
 7/10 anonim válasza:
Írj rám.
máj. 13. 21:16
 8/10 anonim válasza:
Írj és levelezzünk.
máj. 15. 14:31
 9/10 anonim válasza:
Valakinek írt?
máj. 15. 17:38
 10/10 play1962 válasza:
Csak beszélgetni... idősebb biszex pasival?
máj. 17. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!