Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkednék 30-40 év közti...

Ismerkednék 30-40 év közti pasikkal barátkozás céljából. Lehet?

Figyelt kérdés

Aztán ki tudja ,mi alakul. Ha érdekellek, írj privátot kérlek. 31 éves nő vagyok, független, gyerektelen. Pesten élek, ha ez számít, bár barátkozás szempontjából mindegy ki, hol él. Nem keresek szex kapcsolatot!

Unalmas űznék barátkozás formájában. Lányok ne írjanak légyszi!

Ha privátot irsz, kérlek légy frappánsabb, mint a "mit lehet rólad tudni?" "Mit keresel itt?" Kérdéseket írók.

Mindenkinek válaszolok,de ha nem látom értelmét az ismerkedésnek, akkor rövidre zárom a dolgot. Ezek tudatàban várom a privát leveleket.


máj. 14. 21:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Csak privátban válaszolok, az itt irt kommenteket nincs hangulatom olvasgatni.
máj. 14. 21:23
 2/16 anonim válasza:

Az elvárások nagyok, de az invitáló fél gondolom nem tudna semmit se beleadni...

Sok szerencsét:).

máj. 14. 22:12
 3/16 anonim válasza:
Nekem írhatsz.
máj. 15. 01:32
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es! Ha ezek a nagy elvárások, akkor valóban csak gyökerek és nyomik vannak ezen az oldalon.
máj. 15. 03:52
 5/16 anonim válasza:
És akinek gyereke van, az nem is számit embernek vagy mi? Újabb provokatív kérdés, uszítás a gyerekcsinálás ellen. Ha valóban csak barátságról van szó, akkor az is mindegy kéne, hogy legyen, hogy az illető házas-e, vagy van-e gyereke. Ne gyere azzal, hogy de család mellett nem lenne rád ideje, mert de igen, mindent meg lehet oldani, ha akarjátok. Ha neked ezek problémák, akkor te nem barátságot keresel.
máj. 15. 06:16
 6/16 anonim válasza:
Legyek frappánsabb... szóval már köszönés helyett is muszáj feltűnősködnöm? Minden ember egyedi a maga módján, nem akarok én kényszeresen csakazértis kitűnni a tömegből. Olyat meg úgysem tudunk mondani amit már valaki ne mondott volna el a tér-idő egy bizonyos pontján.
máj. 15. 07:23
 7/16 TheBlackWraith válasza:
Miért nem mész ki inkább a helyi kávézóba sütizgetni és kávézgatni, aztán a szembejövő férfiakkal szemezgetsz, esetleg leszólítod őket? Ja hogy ez luxus részedről? Értem. Javaslom ha ennyire unalmas napjaid vannak, inkább dobd fel valamivel a szabadidődet és ne várd el másoktól hogy ők szórakoztassanak el téged. Írásodból ezt sikerült leszűrnöm. Amúgy tényleg, te mit is tudnál nyújtani egy beszélgetés során?
máj. 15. 07:45
 8/16 anonim válasza:
5-ös mielőtt elkezdtél kötekedni, talán értelmezni kellett volna a kiírást, de az neked nem megy: magára írta, hogy gyerektelen! Úristen... A másik 2 válaszoló is súlyos eset, csak a saját lúzerségüket akarják megmagyarázni, de az igazság, hogy ők tudják, hogy nem képesek udvarlással felszedni egy nőt, ezért magyarázzák a bizonyítványt. Azért azt nem bírják ki, hogy ne írjanak ide felháborodottan: "hogy hát mi olyan "férfiak" vagyunk akiket a nőknek kell körbeudvarolni!"
máj. 15. 08:41
 9/16 anonim válasza:
8-as: tökmindegy, mert mindenki úgy értelmez mindent, ahogy akar. Ezenkívül viszont csak szimplán unaloműzés miatt nem akarok én sem ismerkedni, hogy amikor már nincs rám szükség, eldobjanak majd, mind egy darab rongyot. Lehet menni sportolni, könyvet olvasni, kirándulni, múzeumba menni, állatkert, színház, mozi, csak kapásból felsoroltam egy csomó mindent. De otthon is lehet elfoglaltságot találni, ha nagyon akar az ember. Olvasás, kertészkedés, ha van háziállat, akkor azzal foglalkozni, főzni, stb.
máj. 15. 09:25
 10/16 anonim válasza:
Ebben igazad van 9, ilyen pótlék én se lennék, aki csak akkor kell, ha a másik épp unatkozik. Ez szimpla kihasználás.
máj. 15. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!