Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Borderline személyiségzavaros,...

Borderline személyiségzavaros, lányok, srácok, lenne kedvetek beszélgetni, barátkozni? 19L

Figyelt kérdés
Én nagyon nehezen barátkozok sajnos pont emiatt. Nagyon birtokló, es kisajátító vagyok. Csak magamnak akarom az embereket, pedig tudom hogy nem lehet, de olyan jó érzés lenne. És ha megszeretek valakit, akkor mindennél jobbam fogom szeretniii 🤗🤗

máj. 22. 11:25
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

Nem vagyok mentalis beteg de szivesen beszelgetnek.

Ha gondolod irj.

máj. 22. 11:27
 2/29 anonim válasza:
Kor mennyi legyen max?
máj. 22. 11:59
 3/29 anonim válasza:
Én nem vagyok az, de volt egy bordi barátom és nagyon jól éreztem magam vele, úgyhogy szívesen barátkozom veled, nem zavar ez, megértő vagyok.
máj. 22. 12:56
 4/29 anonim válasza:
Nekem más jellegű problémám van, viszont bőven nem vagyok a korosztályod.
máj. 22. 13:05
 5/29 anonim válasza:
Szóval mi már nem vagyunk neked jók? Persze ha az a személy vagy, akire gondolok...
máj. 22. 14:05
 6/29 anonim válasza:
Én borderline vagyok de biztos hogy nem akarsz velem barátkozni
máj. 22. 15:09
 7/29 anonim válasza:
Nem.
máj. 22. 15:26
 8/29 anonim válasza:

Engem kisajátíthatsz, megengedem. :D

(F)

máj. 22. 15:30
 9/29 anonim válasza:
Talán egyeseknek ez imponáló lehet, de iszonyú fárasztó egy ilyen emberrel élni és komoly lelki sebeket is okozhat. Mindenki ennek tudatában örüljön a könnyű prédának.
máj. 22. 15:56
 10/29 anonim válasza:
9# +1
máj. 22. 16:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!