Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Személyiség vagy külső?

Személyiség vagy külső?

Figyelt kérdés

21/f


Többnyire ha megismerkedem egy lánnyal, akkor a két véglet lép előtérbe. Vagy a személyisége tetszik vagy a külseje, de többnyire együtt nem fordul elő-bár,egyszer volt ilyen,de ő meg elutasított.


Most is beszélek egy lánnyal, aki szép, de külsőre nem fogott meg egyáltalán, számomra közömbös, viszont a személyiségéről meg annál inkább az ellenkezőjét gondolom. Órákig tudunk beszélgetni és majdnem mindenről egy véleményen vagyunk, nagyon felüdítő vele beszélgetni. Elszúrni sem akarom, sem megbántani.


Elszúrni úgy értem, hogy elhalasztom, hogy vele legyek, mert külsőre nem fogott meg, viszont megbántani se akarom, ha összejönnénk, akkor utána úgy érezzem, hogy még se volt jó dolog összejönni és azt mondani, hogy ennyi volt, mivel akkor megbántanám és egy f @ sznak érezném magam.


Ha egy lánnyal jól el tudok beszélgetni, akkor általában testi vonzódást nem igazán érzek, viszont ellenkezőleg nem igaz.


Tudom elég teszetosza, stresszes, túlgondolós ember vagyok, de nem tudom, hogy mi lenne a helyes lépés. Hasonló cipőben voltatok már vagy esetleg egy jó tanács?



2020. júl. 13. 13:20
A kérdező szavazást indított:
ismerkedés
barátnő
személyiség
külső
33 szavazat
 1/6 anonim válasza:
Én speciel úgy vagyok vele, hogy előbb szeretem megismerni az illetőt, és ha szimpatikus, akkor vonzódni is tudok hozzá.
2020. júl. 13. 13:24
 2/6 anonim válasza:
Kétségkívül fura vagy, mert a többség számára tök mindegy, csak dughasson.
2020. júl. 13. 13:34
 3/6 anonim válasza:

Akkor álszent választás amúgy a személyiség, már mint full kamu, akik azt választották :D. A nőknek 90%-ban a külső a nyerő, nem a személyiség.

Csomószor utasítják el a nem annyira helyes, jó pofa pasikat, legtöbben meg se akarják ismerni a másikat, mert nem olyan, amit idealizálnak, ezért esélyt se adnak a beszélgetésnek, barátkozásnak, hogy valami lehetne is.

Kb a 14 személyiség szavazatból szinte az összes nyugodtan átválthatna külsőre, mert úgy helyes, hazudni meg nem ér :D

2020. júl. 13. 15:22
 4/6 anonim válasza:

Külső megfog, belső megtart.

-Ha valaki tetszik, de belsőre nem, akkor az kuka.

-Ha valaki nem tetszik, de belsőre igen, akkor az kuka.

-Ha valaki tetszik és belsőre is, akkor az a nyerő.

Fontosnak tartom hogy vonzódjak hozzá külsőleg és belsőleg is.

2020. júl. 15. 00:46
 5/6 anonim válasza:
Érdekes, régen nem néztek ki jól az emberek, elég volt, hogy belsőleg megfogja egy férfi a nőt. Csak a mai világ elkurvulása az, hogy jól nézzen ki, legyen vonzó.
2020. júl. 15. 00:55
 6/6 anonim válasza:
Szerintem valahol a kettő között mert nem kell, hogy Adonisz legyen de kell, hogy szinaptikusnak találjam vagy valami plusz, hogy felfigyeljek rá és beszélgetés közben el válik mi lesz belőle. De volt olyan is, hogy a barátomnak tartottam közben meg addigiakig barátkoztunk, hogy a mai napig ő a párom.
2020. júl. 15. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!