Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Titeket milyen témák foglalkoz...

Titeket milyen témák foglalkoztatnak?

Figyelt kérdés

Van valami olyan téma, ami rendszeresen foglalkoztat mostanában?

Oszd meg itt, hátha találsz magadnak egy beszélgetőtársat, akivel közös az érdeklődési köröd.



2020. aug. 4. 14:24
 1/9 anonim válasza:
Az emberek személyisége, hogy változhat-e valaha, képes-e egy ember teljesen vagy részben megváltozni.
2020. aug. 4. 14:26
 2/9 A kérdező kommentje:

Engem kifejezetten érdekel az önfejlődés kutatása. Folyamatosan keresem azokat a lehetőségeket, módszereket, amivel úgymond "meghackelem" az életet, és némi előnyre tehetek szert.

Sajnos nem mindig járok sikerrel, de aktívan kutatom a lehetőségeket.

Emellett érdekel a rádiózás, a média világa, és a természet is, de a spiritualitást sem vetem meg, azaz a szellemvilágot.

2020. aug. 4. 14:26
 3/9 A kérdező kommentje:

1: Folyamatosan változnak az emberek szerintem.

Csak abba gondolj bele, hogy pár évvel ezelőtt egy tudás birtokában voltál. Biztos voltál benne, hogy az úgy van, és ha most visszanézel akkori önmagadban, egy csomó hiányosságot találsz az akkori személyiségedben és lehet az is, hogy van amit már másképp gondolsz.

2020. aug. 4. 14:27
 4/9 anonim válasza:

Nem úgy értem, úgy nyilván természetesen tapasztalatot szerez stb

Engem az érdekel, hogyha pl kedves, akkor meg tud-e változni úgy, hogy sose legyen az. És fordítva.

Akarattal meg tud-e változni, vagy ez csak tudat alatt történik. Alap jellemvonásokra gondolok.

Érdekel a traumák feldolgozása, a külső hatások miatt való megváltozás.

Így értettem, bocsánat, hogy nem fejtettem ki bővebben

2020. aug. 4. 14:30
 5/9 A kérdező kommentje:

4: Érdekes kérdés. Az akarat szerintem lehetséges, de sok esetben kell valami motiváció, amiért megteszi az adott egyén a változást.

Ha pl. egy kapcsolat, egy szeretett személy megtartása, megszerzése a cél, akkor úgy gondolom képes változni akarattal is.

A traumák feldolgozása is nagyban függhet attól, hogy mennyire akar az ember változni. Van aki tovább tud lépni, mert eljön az az idő, de van aki olyan mélyre belesüllyed a saját lelki mocsarába, hogy onnantól sodródik.

2020. aug. 4. 14:33
 6/9 anonim válasza:
Metrók, épületek, Budapest története, történelme. Városnéző séták, múzeumok. N
2020. aug. 4. 16:15
 7/9 A kérdező kommentje:
6: A régi metrókat rendszeresen követtem egészen a búcsúig. :)
2020. aug. 4. 16:21
 8/9 anonim válasza:
Én inkább a metróépítésre gondoltam:)
2020. aug. 4. 16:25
 9/9 anonim válasza:

Engem a lábfétis nagyon érdekel, de nincs olyan nő, akinek ez viszont bejönne. Nem azt mondom, hogy csak ezzel foglalkozom, vagy foglalkoznék egy nővel, csak érdekel a téma.

A másik a szociológia, a mai társadalmunk problémái, ami érdekel.

2020. aug. 8. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!