Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nyitottabb?

Hogyan legyek nyitottabb?

Figyelt kérdés

Elég zárkózott természetű emberbek tartanak, viszont szeretnék nyitottabb lenni. Magamban úgy érzem nyitott vagyok, de ha odakerülök, hogy beszélnem kellene emberekkel lefagyok.


Nem tartom magam introvertàltnak, mert nem szeretek egyedül lenni, és az ilyen személyekkel sem nagyon értem magam (mikor megpróbáljàk bemeselni milyen jó ez) . Szóval nyitott lennék.


16l



#beszéd #szintlépés #Nyitottsàg
2020. dec. 22. 14:51
 1/5 anonim válasza:
A lefagyás helyett vegyél erőt magadon és mondj valamit. Még ha hülyeség is, a semminél több és legalább nevettek rajta egyet.
2020. dec. 22. 14:57
 2/5 A kérdező kommentje:
Az mondjuk jó ötlet. Köszi 🙂 ment a zöld kéz
2020. dec. 22. 15:12
 3/5 anonim válasza:

Én mikor nem tudtam belőle kilábalni és meguntam a helyzetet.

Szépen lassan elkezdtem olyan dolgokba belekényszeríteni magamat ami a komfort zonámon kívül volt és majd megtudtam volna néha halni egyes szituktol, de nem haltam és a helyzett jobb lett.

Mára ha nem is tökéletesen de 2-3x jobb a helyzet mint anno

f/27

2020. dec. 22. 15:21
 4/5 anonim válasza:

Találkozz velem. Megtanítalak rá.

32F

2020. dec. 22. 15:25
 5/5 anonim válasza:
Inkább velem találkozz! Én tapasztaltabb vagyok:D:D:D
2020. dec. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!