Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legjobb...

Mi volt eddig a legjobb tanács,és a leghatásosabb dolog,ami bejött neked,ha pár/barátszerzésről volt szó,és a velük járó gondok megoldásáról volt szó?(itt arra célzok,hogy mindig lesznek gondok,viták,stb)

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 14:41
 1/3 anonim válasza:
Ha elsősorban barát akkor fogadd el olyannak amilyen, és ne gondold túl amit ír vagy mond.Ha barát akkor neki bármit elmodnhatsz és nem kell megjátszanod magad, légy önmagad!
2021. febr. 28. 14:44
 2/3 anonim válasza:

Egy régi tanács, ami nekem abszolút bevált. És nem bántam meg soha, hogy így tettem.

Senkivel, aki kilép az életedből, úgy, hogy Neked az fáj, azzal nem kezdtem újra, bárhogy is próbálkozott az illető.

Ha barát, ha társ, mindegy. Újrakezdés nincs senkivel.


Hidd el, hasznodra válik....

2021. febr. 28. 18:15
 3/3 anonim válasza:
#2 es ehhez nagyon nagy akaraterő kell.És persze attol is függ mivel probálkozik.Nem kell mindenkit elmarni, kizárni az eletünkből akkoris ha 1x.tett vmi rosszat.Gondold át, mert egyedül maradhatsz a végén éa bánni fogod
2021. febr. 28. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!