Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki szeretne egy bandába...

Ren kérdése:

Valaki szeretne egy bandába csatlakozni?

Figyelt kérdés

inkább gyulához vagy békéscsabához közel kellenének tagok

szeretnék egy grunge vagy rock bandát hasonlót a nirvanához.

nagyjábol tudok akusztikuson gitározni,sok haverom van de egyikük se szeretne a bandába csatlakozni.

14- 17 éves korig kellene egy dobos, bassist, és énekes.

(egyébként 16 éves lány vagyok)

régóta gondolkodom egy bandán de csak most vettem rá magam hogy actually keressek tagokat és komolyan vegyem. én sem gitározom tökéletesen akár kezdők is jöhetnek, együtt fejlődhetünk a zenében.



2022. szept. 27. 12:28
 1/9 anonim válasza:

"14- 17 éves korig kellene egy dobos, bassist, és énekes."

. Szóval akkor "actually" nem egy bandához csatlakoznának emberek, hanem először kellenének tagok, hogy megalapítság a bandát.

Szerintem először hasonló érdeklődésű embereket kell keresni a közeledben, és meglátni, kiben van elszántság a bandához is.

2022. szept. 27. 12:37
 2/9 anonim válasza:
Nos érdekes. Írod, hogy lány vagy. Ha másra nem, hát erre jönniük kéne. Próbáld esetleg kitágítani a korosztályt felfelé. De az is lehet, hogy annyira rosszul gitározol, annyira kezdő vagy, hogy látják ez veszett fejsze nyele lenne.
2022. szept. 27. 12:40
 3/9 anonim válasza:
Vonós négyes keres brácsást, bögöst és másodhegedüst.
2022. szept. 27. 14:16
 4/9 anonim válasza:

Ez a "nagyjából tudok akusztikuson gitározni" ez nem valami jó hírdetés, ugye tudod?:D

Eleve, gondolom nem akusztikus bandát akarsz, szóval kell elektromos gitár neked. Azon tudsz játszani? Persze, eléggé hasonló, de azért nem ugyanaz.


És a "nagyjából".... eh:D

Voltam régebben több bandában is, mindegyiknél olllllyan tehetségtelen gitárosok voltak, hogy borzalmas:D Gitár került a kezébe és egyből bandát akart, igaz az akkordokat nem ismeri, ritmusérzéke nincs, számolnia kell a pengetések számát, hogy tudja mikor kell hangot váltani.... Deeee persze azért vett egy 200ezres flying V-t, dehát.. minek:D


Szóval mennyire tudsz gitározni?

2022. szept. 27. 14:23
 5/9 anonim válasza:

Énekelni megyek szívesen, de elég rossz a hangom. Mehetek?

Amúgy sok sikert! A zenével való komolyabb foglalkozást kb ilyen korban kell elkezdeni, vagy még korábban! :)

A legtöbb rapper is például már 12-13 évesen rappelt. Oké, az rap, nem rock, de gondolom az elkezdeni jó minél hamarabb, ha valaki komolyan akar vele foglalkozni.

2022. szept. 27. 14:57
 6/9 anonim válasza:
Ez így nem túl vonzó hirdetés, kellene valami biztos alap, hogy bandát lehessen alapítani. A nagyjából gitározni tudással max. punkzenekart tudsz alapítani, ahol elég 2-3 akkord és kb. nulla énektudás az összes számhoz. A Nirvanához ennél SOKKAL több kell.
2022. okt. 2. 15:32
 7/9 anonim válasza:
6, mondjuk sztem a Nirvanához pont befér:D Azok is csak 4 akkordos punk dalocskák..
2022. okt. 3. 14:18
 8/9 anonim válasza:
#7 azért meghallgatnám fesztiválpunkba kalapálva én is a komplett diszkográfiát :)
2022. okt. 3. 20:10
 9/9 anonim válasza:
Én tudok dobolni egész jól(6év).Már csak egy dob kéne.Ha még aktuális,írj nyugodtan.:)
2022. dec. 4. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!