Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vidám témák keretén belül...

Vidám témák keretén belül írjatok. Pl mit adtál-kaptál karácsonyra, mi a kedvenc neved és miért, mi a hobbid, kedvenc könyved? Csak vidám legyen!!!

Figyelt kérdés

Vidám történetek is jöhetnek.


Politika, horror, étel/étrend téma kizárt!



2023. jan. 12. 10:49
1 2
 1/20 anonim válasza:
Imádom 23 éves létemre a meséket. A kedvenc meséim között a Kung Fu Panda van, mert imádom, hogy olyan kis duci és mindenki lenézi a mese elején. Aztán a végére milyen "baresz" lesz, nem? :D Sőt hajlamos vagyok ilyen esetben olyannyira átszellemülni, hogy legutóbb lekungfuztam véletlenül egy poharat az asztalról..🤣
2023. jan. 12. 10:53
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát ez annyira jó, hogy pont ezt írtad, mert éppen tegnap jutott eszembe, hogy megnézzem!!!
2023. jan. 12. 10:59
 3/20 anonim válasza:

40éves fejjel aktívan játszok interneten, rengeteg barátom van onnan. Mesék a mai napig le tudnak kötni. (Ha egy kicsit komolyabb animációs film is érdekel: Kubo és a varázshúrok. Zseniális!!. Adok is hozzá egy kis ízelítőt :D)

https://www.youtube.com/watch?v=0CP-f8KB5ZM

2023. jan. 12. 11:07
 4/20 A kérdező kommentje:
Megnéztem, köszi! :)
2023. jan. 12. 11:45
 5/20 anonim válasza:
Nagyon jó ötlet ez a kérdés, kérés. :)
2023. jan. 12. 11:50
 6/20 A kérdező kommentje:

Tényleg? Nem is gondoltam. :)


Annyira sokan még nem írtatok, de remélem, hogy belendülnek a hozzászólók!

Írjatok éjjel és nappal is! :)

2023. jan. 12. 11:53
 7/20 anonim válasza:

Közigazgatási szünetnek vége van. Iskolák, tanfolyamok, munkahelyek újra megteltek önmagukat az ÉLETRE(!) felkészítőkkel.


Akinek meghatározott célkitűzése - akár egy vagy több - van az életben, és tesz is érte: az jobban boldogul és idősebb korában élvezheti a gyümölcsöket.


A karácsonynak ugyan vége van - a szilveszternek és az újév napjának is - de még lehet élvezni a karácsonyfa díszes szépségét. A sokféle színválasztékot, a különböző figurákat, az égősort.


Nemsokára jön az ökumenikus imahét - papok, lelkészek tartanak gondolatokat érdeklődő közösségeknek. Agapé (szeretetvendégség) szokott lenni ilyenkor. (Elcsitult az erősebb COVID hullám, megnyitottak a nagyobb, tömegesebb rendezvények.)


Nemsokára itt van a farsangi bálozások ideje. Lehet jelmezeket nézegetni/kölcsönzőket látogatni. Hosszabbodnak a nappalok, egyre többet süt ki a nap délelőttönként és déltájban valamint kora délutánonként.


Téli napforduló december 21.-én volt. Érzékelhető egy ici-picit már az apránként közelgő tavasz. De még űzhetjük a téli sportokat. Korcsolyázást talán már nem annyira, de a síelést igen. Hóesés lesz-e még?!

2023. jan. 12. 12:29
 8/20 A kérdező kommentje:

Igazán inspiráló.


Ti milyen jelmezeket hordtatok gyerekkorotokban farsang alkalmával?

Felnőttként is be szoktatok öltözni?


Illetve, a többiek jelmezek közül melyik volt ötletes, egyedi vagy más miatt nektek tetsző?

2023. jan. 12. 12:34
 9/20 A kérdező kommentje:
*jelmezei
2023. jan. 12. 12:35
 10/20 anonim válasza:
Egyszer voltam colás doboz, egyszer törpe, meg voltam robot is. Többre nem emlékszem. Egyszer volt hogy ellógtam a farsangot, és amikor kérdőre vontak, azt mondtam hogy én voltam a láthatatlan ember. A tanárom nem értékelte...
2023. jan. 12. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!