Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Csak kíváncsiságból. Valaki...

Subidubidu1234 kérdése:

Csak kíváncsiságból. Valaki lenne a párom/táncpartnerem szalagavatón?

Figyelt kérdés

Heoo,


Középiskolás tanuló vagyok, igaz csak jövőre lesz elméletben szalagavatóm, csak kíváncsi vagyok, hogy erre lenne-e jelentkező. Fiú vagyok és

kb 190 cm magas. Szóval, ha van jelentkező legyen magas, vagyis jó lenne. Vagy ha csak kérdezni szeretnél valamit, vagy írni, esetleg saját tapasztalatodról, mint szalagavató akkor szívesen várom.

Tudom kicsit szánalmas, de lány barátom nincsen, akivel ez teljesíthető.



2023. okt. 3. 22:47
 1/9 anonim válasza:
Külsőst nem vihetsz be. Csak az osztályodból lehet partnered. Legfeljebb az évfolyamodról.
2023. okt. 3. 22:59
 2/9 anonim válasza:
Bori néni vagyok, 85 éves, én leszek a partnered örömmel.
2023. okt. 3. 23:09
 3/9 anonim válasza:
De elég sok helyen bevihetnek külsőst, mert a nemek aránya nagyon eltér. Mi például 100% fiú osztály voltunk, máshol meg a lányok vannak rengetegen. Bár ha a próba iskola/munkaidőben van nem tudom hogy oldják meg külsőssel, bár ahol lehet ott talán gondolnak erre is. Nem tudom, én kihagytam az egészet és így utólag se bánom.
2023. okt. 3. 23:10
 4/9 anonim válasza:
minek akarsz táncolni? felesleges
2023. okt. 3. 23:50
 5/9 anonim válasza:
Nálunk is lehetett külsős, 2 lány is a saját pasijával akart táncolni, ők jöhettek. De amúgy tényleg nem nagy durranás, nem hagysz ki vele semmit ha esetleg nem lesz párod.
2023. okt. 4. 00:09
 6/9 anonim válasza:
#1 Nálunk pl. 2 fiú és 28 lány volt az osztályban. Fura lett volna a keringő, ha nem vihetünk be külsőst.
2023. okt. 4. 00:31
 7/9 anonim válasza:

Én vállalnám.

F 40

2023. okt. 4. 08:46
 8/9 anonim válasza:
Oo more há ropjuk a notára tesokám
2023. okt. 4. 09:31
 9/9 anonim válasza:
Jövő évig még sokminden történhet,lehet becsajozol.
2023. okt. 4. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!