Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne kedvetek hozzá?

Lenne kedvetek hozzá?

Figyelt kérdés

20F vagyok

Tehát arról lenne szó hogy szilveszterkor beadnánk egy közös szorakozást vagy hasonló.

Akár valahol egy házat kibérelni vagy valami


Leginkább 17-22 legyen a korosztály.

Ha valakinek felkeltette az érdeklődését az írjon.



2023. nov. 12. 14:54
 1/6 anonim válasza:
Én benne vagyok, hol?
2023. nov. 12. 15:03
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából még semmi konkrét nincs,így jöhet bármi ötlet.
2023. nov. 12. 15:06
 3/6 anonim válasza:
Lesz is ebből valami?
2023. nov. 12. 16:05
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha lesz hozzá ember akit tényleg érdekel akkor lesz.

Debrecen/Eger környékén gondoltam.

Ott kibérelnék egy házat és a lakáson alapozgatnánk aztán bemegyünk az éjszakába.

Mindenki egyenlően beszálna a lakás árában és nem lenne gond.


Egyetlen gond van,hogy gyűjtsük össze a lakás àrát?

Mert gondolom senki nem bízik meg egy ismeretlen emberben,erre kellene valamit kitalálni és akkor lehetne csapatni.

2023. nov. 12. 18:27
 5/6 anonim válasza:

Eleve az ország másik részén lakok, szóval már ez magában is bibi.

De amúgy nem értelek, ha ilyen terveid vannak miért nem a barátaiddal valósítod meg ezeket? Mellesleg honnan tudjuk, hogy jól kifogunk jönni a másikkal? Amúgyis én már 23 vagyok, lehet már be se férek ebbe a korosztályba :D

2023. nov. 12. 19:40
 6/6 gabor49 válasza:
én már abszolut nem fernek bele de abszurd igy toborozni embereket altalaba mindenki a saját baráti tarsasagaval szeret bulizni nem vadidegen emberekkel
2023. nov. 13. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!