Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nők, ti miért zárjátok ki az...

Nők, ti miért zárjátok ki az ismerkedést itt a gyakorin?

Figyelt kérdés
Az idióták miatt akik már csak azért rátok írnak mert nők vagytok?

2023. dec. 10. 17:19
1 2
 1/13 anonim válasza:

Honnan veszed h kizarjak?


Mondjuk az valoban zavaro h kiirnak egy kerdes es par alak mindenbe is belekot, bar ezt lehet ignoralni de sokan nem kepesek ra.


Alapvetoen a gyakori borzaszto ismerkedesre, mert nincs rendesen moderalva, kep nelkuli, szoval csomo troll es kamus van illetve tarskeresesnel a kinezet is szamit.


De ettol fuggetlen eleg sok no ismerkedik itt, en csomoval beszeltem mar, igaz egyikbol se lett semmi.

2023. dec. 10. 17:34
 2/13 anonim válasza:
Ismerkednek itt amúgy
2023. dec. 10. 17:37
 3/13 anonim válasza:

Egy válasz alapján ismerkedni?

Se kép?

Gondolj már bele, ha minden szimpatikus válasz után ismerkedne valaki haza se érne 1 nap alatt tömegközlekedéssel.

2023. dec. 10. 17:47
 4/13 anonim válasza:

Miről beszéltek?

Én éves szinten 2-3 nőt levadászok úgy, hogy kb csak unalomból vagyok itt.

2023. dec. 10. 18:51
 5/13 anonim válasza:
Gondolom ugyanazért, amiért a társkeresőkön is. Nyekereg mindegyik, hogy egyedül van, de közben a legnagyobb sikerélményük az, hogy hogyan lehet valakit lepattintani....
2023. dec. 10. 19:03
 6/13 anonim válasza:

#4 hát én itt csak olyan nőket láttam, akit bottal se piszkálnék meg, nem hogy mást csináljak velük....

Nem teszed magasra azt a bizonyos mércét😃

2023. dec. 10. 20:23
 7/13 anonim válasza:
#5: Ezt sajnos én is sokszor tapasztaltam. Gyakran siránkoznak, hogy magányosak, hogy ők senkinek sem kellenek, de ha normálisan közeledsz, akkor is elhajtanak vagy eltűnnek. Némelyikük meg tényleg a nagy semmire vág fel. Aki találkozni akart volna, arról kiderült, hogy valami baj van nála a toronyban, még csak tervezgettük a találkozást, de már arról faggatott, hogy hány hónap után költöznék össze vele, mert hogy ő összebútorozásig nem kefél senkivel. Aztán én voltam a hibás, hogy nem értettem ezt a logikát.
2023. dec. 10. 21:24
 8/13 anonim válasza:

A helyzet az, hogy ha teljesen érthetően le is írod (akár kérdésben, akár válaszban, akár már privát beszélgetésben), hogy pl. milyen korcsoport érdekel, vagy melyik régióban élsz és onnan keresnél inkább, akkor is nyomulnak tovább, ha közük sincs ezekhez a kategóriákhoz. Van aki elsőre hazudik, hogy beszélgess vele, aztán bedobja hogy amúgy semmit nem is akart és amúgy 20 évvel idősebb nálad. Vagy egy olyan kérdésre válaszolsz, ami nem arról szól hogy te éppen érdeklődsz társkeresés iránt, csak szimplán egy véleményt kifejtesz, már rögtön 5-6-an repülnek rá a privátodra. Azért ezek elég erősen visszavesznek a gyakorin való ismerkedés iránti érdeklődésemből.

Arról nem is beszélve, hogy egy nőnek full névtelen, arctalan emberrel találkozni elég rizikós. Persze ez kikerülhető ha átkerül a beszélgetés másik platformra. De ennek ellenére ott van bennünk az érzés, hogy mi van ha...

2023. dec. 10. 23:16
 9/13 anonim válasza:

4.


Jó, hát én nem kapcsolatot kerestem, hanem kalandot.

Sok itt az unatkozó férjes nő.

Régen emiatt a Nők lapja oldalára jártam, ott lehetett még sok ilyet leakasztani 😂

2023. dec. 11. 07:48
 10/13 anonim válasza:
Mert a ferfiak csak az elso dugasig akarnak ismerkedni
2023. dec. 12. 07:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!