Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit éreznek akik olyan kérdése...

Mit éreznek akik olyan kérdéseket írnak ide ki, hogy "valaki ismerkedne"?

Figyelt kérdés
Miért fél ez a, szinte csak férfiakból álló társaság regisztrálni társkeresőre? Szeretnének maguknak párt találni, de nem akarják megmutatni az arcukat? Megéri az időt olyan kérdéseknek a kiírása pazarolni amikre a válaszok váltig állítom, hogy nem a várt eredményt fogja hozni? Azt várják, majd egy nő elkezd velük ismerkedni, mert kiírták, hogy merre lakik, és hogy átlagos testalkatú?

jan. 14. 16:09
 1/9 anonim válasza:

1. Trollok

2. Mentálisan sérültek

3. Lúzerek

jan. 14. 16:16
 2/9 anonim válasza:
vótmá
jan. 14. 16:17
 3/9 anonim válasza:

A társkeresők időpazarlások.


"Azt várják, majd egy nő elkezd velük ismerkedni, mert kiírták, hogy merre lakik, és hogy átlagos testalkatú?" - miért, a társkereső nem pont ugyanez?

jan. 14. 16:18
 4/9 anonim válasza:
Tapasztalatból mondom,hogy ez a weboldal abszolút alkalmatlan ismerkedésre.Kérsz egy képet a csajtól és eltűnik,nem ad,valami 100 éves képet ad,letölt a netről valami kamuképet.Meg két perc alatt besértődnek,meggondolják magukat mondvacsinált indokkal.
jan. 14. 16:20
 5/9 anonim válasza:
Képzeld, voltam olyan bátor, hogy regisztráltam társkeresőre. Nem hozott eredményt, ezért volt, hogy itt próbálkoztam. Ez se hozott, de az már más kérdés.
jan. 14. 17:39
 6/9 anonim válasza:
Nem mindenkinek ez a húspiac jelleg jön be, hogy a csaj kirakja mindenét és akkor kell? Mutasd mit tudsz érte adni cserébe, mivel foglalkozol hol laksz hol nyaralsz és bulizol és kikkel? Van akinek ez oké, én hányok ettől a fajta felszínességtől. És nem, nem azért mert szégyelnivalóm lenne bármivel is :D Egyszerűen csak ez a felszínes, anyagias, egymást lehúzós kihasználós átverős eldobós sekélyes pusztulat, ez tudom hogy engem igen hamar kiégetne. Itt se írok ki társkeresős kérdéseket, de sokkal inkább tudom magamról hogy a lelki oldal fog meg, tehát alapvetően fórumokon és chateken ezerszer szívesebben ismerkedek, mint a tinder féle pusztulatokon. Nagyon sok baj forrása mostanra az a szutyok alkalmazás, és az ezzel járó hozzáállás. Ha már ennyire taccsravágta az embereket fejben meg az értékrendet, legalább én megpróbálok tisztes távot tartani ettől az egésztől. És sokan vannak még így úgy tapasztaltam.
jan. 14. 18:01
 7/9 anonim válasza:
6,a feminizmus már rég tönkre tette a nőket,csak egyre rosszabb generációk lesznek.
jan. 14. 18:18
 8/9 anonim válasza:
Ez pontosan így van 7-es. Annyit azért hozzátennék, hogy szerencsére nem mételyezett még meg mindenkit ez a fajta agresszív, férfigyűlölő, feministának hazudott jelenkori elmebaj. És az olyanokat kell keresni, az igazi és valódi nőket. Velük bánjatok nagy tisztelettel és szeretettel. A férfiakat lenéző, megvető feministákat pedig kezeljétek a saját értékeik szerint. Ők csakis egyetlen dologra jók, bár lehet azt sem kellene inkább nekik megadni. Had tapasztalják csak meg, hova vezet amit végső soron ők maguk generálnak.
jan. 14. 18:23
 9/9 anonim válasza:

2 éven át használtam tindert, prémiumra is fizettem, 0 (értsd: nulla) eredménye volt. Havonta egy matchet ha összeszedtem, és egy lány se írt vissza, ha rájuk írtam.


Nem sokkal, de ennél még a gyakori is jobb.

jan. 15. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!