Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ki, miért van ezen a fórumon?...

Ki, miért van ezen a fórumon? Az ismerőseitek gondolnák rólatok, hogy itt írkásztok?

Figyelt kérdés

Sok félét lehet olvasni itt gyk-n, hogy sok a furcsa ember, csak házasok irogatnak titokban, pedók, sikertelenek, depisek, stb, stb.


De pl. rólam senki sem gondolná, hogy regisztráltam. Nem tudom elképzelni, hogy én vagyok az egyedüli "nem furcsa" ember.


Vagy lehet, hogy a furcsa emberek nem is tartják magukat furcsának? Ilyen alapon én is lehet, hogy furcsa vagyok...


De ti mit gondoltok? Vannak itt rendes/normális emberek is, vagy a GyK Magyarország sötét sikátora, ahova inkább nem érdemes bemenni?


(F)


jan. 15. 21:51
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Szerintem vannak itt normális arcok 😎 34/N
jan. 15. 22:01
 2/29 anonim válasza:

1


akkor osszeillunk


22/f

jan. 15. 22:06
 3/29 anonim válasza:

csajozás miatt, de az elmúlt 1.5 év kuka, eltűnt innen mindenki


nem gondolnák

jan. 15. 22:06
 4/29 anonim válasza:

En az egeszseg kategoriaban vagyok aktiv, farmakologiaban benne vagyok kulfoldon tanultam gyogyszereszetet, ha tudok adni velemenyt, akkor adok, el is magyarazom szaknyelven, a diagnozisokat latinul-gorogul is, utana leirom, hogy mit jelentenek, es a szaknyelvet is egyszerusitve foglalom ossze, de sokszor nehez mert egy natrium/kalcium ion-gatolt csatornat eleg nehez osszefoglalni meg a mechanizmusat, es a lipofil xenobiotikumok (kornyezetbol bekerulo hatoanyag, amelyek zsirban oldodnak).


A baj az, hogy sokan leszavaznak mert azt hiszik felsobbrendunek akarom erezni magam, vagy ok erzik magukat alsobbrendunek. Igy szerintem el sem olvassak es hallgatnak a masikra aki vele egy vonalon van velemenyben. Hiaba vagyok kedves, hiaba semleges, nem. Csak leszavaznak, egy ket ember fel szavaz, sot volt orvos (ha minden igaz), aki megdicsert, hogy milyen szepen leirtam es pontosan a farmakokinetikajat, dinamikajat egy hatoanyagnak (kinetika, hogy a szervezeteden hogyan megy at, oszlik szet, urul ki, bontja le, ilyesmi, dinamika: hogyan hat, melyik receptoron, hasonlok).


Tovabbra is csinalom, persze neha duhit, hogy leirom a helyes dolgot amit tanultam eveken at, erre jon valaki es beirja, hogy a venlafaxine (egy antidepresszans) egy igazi drog. Itthon a drog a hetkoznapi ember utcai drogot ert. Bizonyos ertelemben igen, drog, de nem utcai, hanem gyogyszer hatoanyag.

jan. 15. 22:18
 5/29 anonim válasza:

Vannak még nem sötét sikátori alakok, nyugi👋

Ők a csendes megfigyelők általában, segítenek ahol tudnak, ahol meg a hülyék tobzódnak, ott bölcsen hallgatnak.

A furaságról való felvetésed egyébként jogos. Szerintem van egy réteg, akiknek önmagában fura valaki, aki itt tölti a szabadidejét. Abszolút nézőpont kérdése, hogy ki számít annak.

jan. 15. 22:23
 6/29 anonim válasza:

Ezt már régebben leírtam, de leírom még1x, hátha megint szükséges.


Én egy viszonylag nagy mintán végzett "kísérletet" végzek itt.


Mellesleg, az ismerőseim azt sem tudják, hogy az ismerőseim. Én egy szürke, mindenki által elfeledett egérke vagyok.



KÉRDEZŐ, miért gondolod, hogy a gyakori egy sötét sikátor?

jan. 15. 22:25
 7/29 anonim válasza:

Itt csak őrültek vannak😄

És még jól le is pontozzuk egymást 👋

jan. 15. 22:30
 8/29 anonim válasza:

Lehet van olyan aki gondolná, a trash kérdéseket fotózni és küldeni szoktam 1-2 embernek. Reménykedem normális arcokban, bár szerintem a nagyrésze valóban egy sötét sikátor. Persze nekem is megvannak a magam hülyeségei, de szerintem az értékrendem a helyén van.

27F

jan. 15. 23:16
 9/29 anonim válasza:

Én ezért vagyok itt, én sem vagyok kivétel 😂

[link]

jan. 16. 00:03
 10/29 anonim válasza:
Több okból járok ide. Egyrészt nagyon jó reality-check hogy mennyi buta ember jár köztünk. Az ember általában bele kerül egy buborékba, és csak a hozzá hasonló emberekkel találkozik. A GYK-t olvasva meg sokszor ledöbbenek hogy mennyi ostoba emberrel is vagyok körülvéve, akik mellett nap mint nap elsétálok. Másrészt a Tudományok topicban szoktam olvasgatni, mert esetenként nagyon érdekes (számomra érdekes) témák jönnek elő, amiből akár tanulhatok is. Harmad részt okos ember mások hibáiból tanul, sokszor olvasok nagyon szomorú sorsokról. Ez is jó ébresztő nekem, hogy mindent helyesen csináljak az életben.
jan. 16. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!