Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hány éves vagy, N vagy F, és...

Hány éves vagy, N vagy F, és mi célból látogatod a kategóriát?

Figyelt kérdés
jan. 18. 21:37
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
Az ismerkedés kategóriát ... dobpergést kérek! ... ismerkedési célból látogatom. 40-es férfi vagyok.
jan. 18. 21:38
 2/40 anonim válasza:
F, unalombol. Neha probalok segiteni, de van egy reteg, akin nem lehet. Foleg a mentalis betegek nem segitseget varnak itt, hanem elismerest, hogy ok is betegek vegre. Ez egy idiota divat.
jan. 18. 21:38
 3/40 anonim válasza:
41 éves férfi vagyok, hasonló korosztálybeli nővel szeretnék ismerkedni.
jan. 18. 21:46
 4/40 anonim válasza:

22/F, jelenleg társkeresés céljából, mert kiégtem a randiappokból:D

Előtte ahogy-alakul alapon beszélgetésért voltam itt, meg ha valakinek támogatás kellett őt szívesen meghallgattam (még ha párkapcsolati képességeim igen csekélyek is:D)

jan. 18. 21:50
 5/40 A kérdező kommentje:

1. Többféle lehet az ismerkedési cél is.

Jöhet a következő dobpergés mikor rájöttél hány lehetőség is van.

jan. 18. 21:52
 6/40 anonim válasza:
27F, unalom de nem bánom ha sikerül valaki normálisat találni
jan. 18. 22:12
 7/40 anonim válasza:
35F és ugyanazért, mint a többi kategóriát. Olvasgatok és ha látok érdekes kérdést, akkor válaszolok. Ez az ismerkedés rész nettó marhaság itt. Sztem akkor is sokat mondok, ha arra tippelek, h 100 beszélgetésből lesz 1 olyan, ami értelmes hosszabb távon is és 1000 beszélgetésből 1 végződik valódi személyes találkozóval.
jan. 18. 22:22
 8/40 anonim válasza:

Az elmúlt 1 óra alatt 1 lány/nő sem válaszolt. Vannak itt egyáltalán nőneműek?


Szintén F.

jan. 18. 22:27
 9/40 anonim válasza:

Kíváncsiság.


41 nő

jan. 18. 22:30
 10/40 anonim válasza:

42N

Mert többször gondolom azt, hogy bármilyen kanyarból is érkezhetne az, akinek hozzám érkezése van.

jan. 18. 22:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!