Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nem akarsz élni vagy meg...

Nem akarsz élni vagy meg akarsz halni?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam melyik állítás igaz rám, igazából mindegy is, mert csak el akarom erről terelni a gondolataim, de ha egyik, másik csoportba tartozol és beszélgetésre van szükséged, írj rám.


Férfi vagyok,


márc. 24. 09:20
1 2
 1/19 anonim válasza:
Ez most ilyen sajnáltatós akármi akar lenni?Mert kutyát nem érdekel.
márc. 24. 09:41
 2/19 anonim válasza:

Egyik sem. Élni akarok és nem akarok meghalni. 100 évet tűztem ki, addig akarok élni.


Nő vagyok.

márc. 24. 09:42
 3/19 anonim válasza:
A 2. optimista. :D
márc. 24. 09:59
 4/19 anonim válasza:
Jó kérdés. Egy időben az utóbbi volt jellemző rám, de az nem megoldás. Vannak néha hullámvölgyek, amiket igazából inkább úgy élek meg, hogy kilátástalannak látszik néhány dolog, de tudom, vagy legalábbis bízom benne, hogy ez csak átmeneti időszak.
márc. 24. 10:01
 5/19 anonim válasza:
Kedves kérdező! Mi a baj? Miért vagy elkeseredve ennyire? Kudarc ért? Magányos vagy?
márc. 24. 10:19
 6/19 anonim válasza:
onsajnalat
márc. 24. 11:05
 7/19 anonim válasza:
Fejben dől el minden. Nekem sem happy az életem, mégsem akarok meghalni, de ha neked erre van szükséged én nem tartalak vissza. Viszont azt fontos tudni, hogy amíg élsz addig van esélyed a változásra, ha már meghaltál akkor nem!
márc. 24. 11:18
 8/19 anonim válasza:
Mind a ketto ugyanaz
márc. 24. 11:20
 9/19 anonim válasza:

8-as: a kettö nem ugyanaz!

Én pl. nem akarok igazán élni, de nem is akarok direkt meghalni.

Ha most tudnám, hogy valószínüleg meghalok, de nem biztos, akkor semmit nem tennék ellene, mert nem akarok élni.

De semmit nem tennék (még) amitöl most rögtön meghalok.

márc. 24. 11:23
 10/19 anonim válasza:
Ha nem akarsz elni akkor nem akarsz eletbe lenni tehat halott akarsz lenni szoval ugyanaz a ketto
márc. 24. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!