Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki, aki szeretne beszélgetni?

Valaki, aki szeretne beszélgetni?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak otthon tanulok pszichológiát, de nagy valószínűséggel az is szeretnék lenni. Jövőre fogok érettségizni, aztán egyetem a cél. Valaki nem szeretne a “páciensem” lenni? Tudom elég korai, de nagyon magaménak érzem ezt az egészet, pozitív visszajelzést is kaptam már, úgy, hogy gondoltam beszélgetek/segítek embereknek, akik megengedik. 18N Nincs semmi kikötés, írj bátran! Nem érdekelnek a trollok!:)
márc. 29. 14:30
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Hogy működne ez a páciens dolog? Gondolom online?
márc. 29. 14:48
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, online. De nem gondoltam videohívásokra vagy hasonlókra. Suli mellet nincs időm személyes találkozókra sem. Nekem bárhol megfelel. Itt, messengeren, insta, Tiktok, e-mail. Bárhol jó.
márc. 29. 14:52
 3/21 anonim válasza:
És csak betegeket keresel, vagy olyat is aki beszélgetne?
márc. 29. 15:03
 4/21 A kérdező kommentje:
Bárki írhat, aki kiszeretné magából írni azokat az érzéseket, amik nyomják őt.
márc. 29. 15:08
 5/21 anonim válasza:
Sokan írtak? :D
márc. 29. 15:34
 6/21 anonim válasza:
Szia, irj ha szeretnel, szivesen beszelgetek. 😊
márc. 29. 16:18
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, írtak egy páran! :)
márc. 29. 17:46
 8/21 anonim válasza:
Csak a nyomik írnak. Te pedig nem segíteni akarsz, hanem mások magánügyeiben vájkálni. Inkább neked kéne pszichológushoz menned
márc. 29. 18:32
 9/21 A kérdező kommentje:
Ennyire megbántottak? :(
márc. 29. 18:38
 10/21 anonim válasza:
Ez tetszik, írj
márc. 30. 07:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!