Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Mit lehet kezdeni egy ilyen lánnyal? Miért ilyen nehéz manapság a kommunikáció?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy lánnyal, azonban azt látom, hogy csak én kérdezek, Ő pedig válaszol..


Tudja a szándékom, hisz azzal írtam rá, hogy szimpatikusnak tűnik. Gondolom én is neki, hisz visszaírt.


Nem értem.. Manapság miért ennyire nehéz a kommunikáció? Azt veszem észre, hogy az emberek képtelenek 1 értelmes kérdést feltenni és a másiktól várják a csodát.. Nem értem.



ápr. 8. 21:25
1 2
 1/20 anonim válasza:
Mert full lesz*rja. Megteheti hogy így áll hozzá. Nem érdekled igazán. Ne aggódj, ha kövér vagy csak szimplán ronda nő lenne, le se tudnád vakarni magadról konkrétan.
ápr. 8. 21:49
 2/20 A kérdező kommentje:

Nincs sok követője, szinte azonnal válaszol. Kétlem, hogy annyian "sorban állnának" érte.. Mindenesetre kicsit szomorú, hogy ennyire nem tudnak kommunikálni az emberek. Inkább akkor mondja meg, hogy mi a szitu, de ez, hogy kb. kihallgatósdit játszunk annyira nem jön be.


Csak nem értem, hogy akkor miért ír vissza. Örök rejtély marad nekem minden lány valószínűleg.. Hamarabb megtanulok oroszul, minthogy megértsem őket..

ápr. 8. 22:02
 3/20 anonim válasza:

De te csak az instáját látod, azt nem hogy messengeren, Tinderen stb mi megy nála. Szerintem csak unatkozik, ha akarná a dolgot már idegesítene, hogy mennyit ír.


Egyébként valóban elég sokan nem tudnak kommunikálni rendesen, de az állásinterjú chatelésnek ehhez semmi köze, ő ennyire ráér, unatkozik csak.

ápr. 8. 22:11
 4/20 anonim válasza:

Ha nem kell megdolgoznia egy randiért, akkor minek teperjen? Valószínűleg sorban állnak nála.. Középauliban is volt olyan osztálytársam ( lány ) , aki bűnranda volt, de mivel vékony így mindig volt, aki próbálkozott nála.

Ez az élet... Más középkategóriás férfinak lenni külsőleg, mint középkategóriás nőnek.

Utóbbi egy top model férfival is simán összejöhet, fordítva ez nem igaz, ha csak nem vagy nagyon kitömve.

ápr. 8. 22:42
 5/20 anonim válasza:
Az ilyenek csak unaloműzésre használják a másik embert. Hagyd a francba, mert nem érdekled. Ha érdekelnéd, akkor nem így viselkedne. Sajnos életkortól függetlenül a legtöbb nő ilyen, csak hülyít, szórakozik, flegma, semmibe vesz. Aztán ha megmondod neki a magadét, akkor még neki áll feljebb.
ápr. 8. 22:59
 6/20 anonim válasza:

A legtöbb nő ilyen.


Sőt, van aki megszól, hogy folyton kérdezgetek. Hát ha egyszer ő nem kérdez, nem érdeklődik, nem vitázik, semmi.


Soha nem értettem, hogy ilyenek minek vannak társkeresőn vagy minek húzzák jobbra az embert, ha amúgy nem érdekli:))


Nők ☕

ápr. 8. 23:44
 7/20 anonim válasza:

Én ezt nem is értem.

Kérdeztél válaszolt. Mi ezzel a baj?

Ha válaszolt, hívd el randira. Ne telefonon kommunikálj.

ápr. 9. 00:12
 8/20 A kérdező kommentje:

#7

Ha 1 kérdésre nem képes velem kapcsolatban, akkor élőben ez még kínosabb lenne..

ápr. 9. 01:45
 9/20 anonim válasza:

Nem kérdez, mert nem kíváncsi veled kapcsolatban semmire.

Ha kérdezed válaszol, de csak mert udvarias.

A viselkedésével kommunikálja, hogy nem érdeklődik irántad.

ápr. 9. 07:51
 10/20 anonim válasza:
Nem érdekled van helyetted 100 másik. És a kövér nők se állnak le olyannal, aki nem érdekli őket. Rájuk is van bőven kereslet, ezt nem is tudom honnan vette az egyik válaszoló. Olyan nők viszont vannak, akiknek alacsony az önbizalma/önbecsülése , de nem feltétlenül csúnyák.. na ők tapadnak...
ápr. 9. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!