Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Aggresszív lányokat keresek,...

Aggresszív lányokat keresek, vagytok itt?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 21:31
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:

mind az, kérdés mikor jön elő belőle. alamuszi nyuszi/macska nagyot ugrik: ezt is vedd figyelembe! mindig a leglapítóbbak a legagresszívabbak (passzív agresszív). nem feltétlenül fizikailag, inkább verbálisan és hitelrontással, megalázással dolgoznak.

amúgy neked személy szerint el kéne gondolkodni azon, hogy miért vágysz erre. a mazochizmus eme formája általában az anyával szembeni ambivalens viszony eredménye (jó anya-rossz/büntető anya). nálad felborult az egyensúly, és ha nem állítod helyre később nagyobb baj is lehet ebből, ugyanis alapvetően az ember egy darabig tűri (esetedben még élvezi is) a gyötrést, majd egyszer csak fellázad és robban. a tömeggyilkosok is sokáig nyelnek, azt egyszer csak fogják maguk, bemennek a suliba és kinyírják a fél iskolát. menj el pszichológushoz, sokat segíthet a feltárásban, nem vicc!

az agresszív csajoknak meg üzenem, hogy próbálják ki magukon is a bántást, hátha akkor elmegy a kedvük tőle! ezek általában szintén sérült egyének, akik bosszút akarnak állni a férfiakon. szélsőségesebb formája a homoszexualitás és feminizmus. ezek általában abuzált kislányokból lesznek.

ápr. 28. 12:28
 12/33 A kérdező kommentje:

Az aggresszivitás szélsőséges esete a homoszexualitás? A kettőnek mi köze van egymáshoz? Én úgy tudon, hogy nem tudják még miért lesz valaki meleg, ha te ismered az okát, akkor megosztatnál róla cikket, mi leírja.


A többire reagálva, nem vagyok mazochista, kicsit más jellegű a kérdésem, de azért kicsit erős 5 db szó alapján sorozatgyilkos palántának elkönyvelni, nem? Mintha kicsit végletekben gondolkoznál

ápr. 28. 12:40
 13/33 anonim válasza:

nem könyveltelek gyilkospalántának, de nem árt időben feltárni dolgokat, hogy utána ne nyilatkozza ertéelklubbon a szomszédnéni, hogy: nem volt semmi előjele, mindig előre köszönt, rendes ember volt.

amúgy nem kell közzétennem semmiféle cikket, már Freud megtette, csak el kéne találnotok a könyvtárig, beiratkozni és élni az olvasási jogotokkal.

van még egy rossz hírem: azt hogy mazochista vagy-e vagy sem, illetőleg milyen mértékben, azt nem te határozod meg. szép is lenne, ha a betegek diagnosztizálnák magukat. ott vannak erre a szakemberek, tessék rájuk bízni, ha pedig nem bízol bennük, tessék felrúgni a társadalmi szerződés nevű izébizét, forradalmat csinálni vagy csak pusztán terroristának menni, mozgalmat alapítani, kivonulni a "világból" remeteként vagy bármi..

ápr. 29. 14:57
 14/33 A kérdező kommentje:

😂😂

Freudon már túllépett a tudomány, jó alapot adott, de sok mindenben nem volt éppen pontos. Azóta sokkal többet tudnak a pszichéről már

Továbbra is gyilkospalántának állítasz amúgy be, attól, hogy burkoltan teszed...

ápr. 29. 16:10
 15/33 anonim válasza:

naidefigyelj kisfiam!

tiszta jóindulattal tettem meg a hozzászólásomat, informatív értékkel. tehát tessék belőle tanulni, így vagy úgy!

látom te az a fajta kis lázadó kamasz vagy, aki ahelyett, hogy hálás lenne új nézőpontokért és ismeretekért, inkább felesel, dacol. te dolgod, de sosem fogsz fejlődni.

Freud ócsárlására nem is reagálok, hisz te mindent jobban tudsz nála nyilván, sőt Archimedes is elmehet a búsba szerinted. nem ártana számításba venned amúgy, hogy miattuk nyegléskedhetsz itt egyáltalán, de lényegtelen, köpj nyugodtan az emberiség legnagyobb gondolkodóira, hisz neked nem kell gondolkodnod, mert eltart az állam, aminek csüngsz a csecsén mint egy parazita. igen inkább hasonlítasz egy élősködőre mint tömeggyilkosra, aminek sosem neveztelek, bármennyire szeretnél tetszelegni ebben a szerepben. te túlságosan gyáva vagy ahhoz, mert félsz a következményeitől. szó sincs morális gátról, egyszerűen beszari vagy, ezért akarod nőkkel veretni és megaláztatni magad. semmi önbecsülésed és másokat sem tisztelsz. egy felesleges sejtburjánzás vagy a társadalom szövetén.

felesleges reagálnod erre, mert érdemtelennek tartom bármit is böfögsz fel a továbbiakban, hiszen egy megrögzött kötözködő vagy, akit egyáltalán nem érdekel mások véleménye, és ennek eredményeképp engem sem érdekel a tiéd.

tanulj tiszteletről, alázatról nemes értelemben! a lányok talpnyalása nem minősül annak. az szimpla behódolás értékválságban szenvedő alanyoknak. dehát miért is látnád be ezt? hiszen minden lélekbúvár és elmeorvos hülye pöcs szerinted. csak nem azért, mert igazságokat állítanak a magadfajta szerencsétlen nyomorékokról, amivel szégyenletes szembe nézni? imádom mikor a betegek tagadják a valóságot, mert kínos személyükre venni. ékes bizonyítékot szolgáltatnak ezáltal. :D

ápr. 29. 16:32
 16/33 A kérdező kommentje:

Ki jött ide kötöszködni? Te

Ki mond el mindennek? Te

Ki nincs tisztában azzal, hogy a tudomány hogy működik? Te


Egyáltalán minek írtál ide? Szerintem veled valami probléma van, amit másokra vetítesz. Ritkán látni ennyi gyűlöletet egy emberben, szálj magadba és ne személyeskedj

ápr. 29. 16:43
 17/33 anonim válasza:

blablabla

fröcsögj még kicsi rigótojás! tipikus impotens attitűd. semmi indoklás, semmi cáfolat, csupán megalapozatlan kinyilatkoztatások. nincs neked szükséged érvelésre, hisz te vagy maga a megtestesült jóisten.

feltettél egy kérdést hülyegyerek! örülj, hogy választ kaptál maki! amúgy feltűnt, hogy le sem szarnak az emberek a fogyatékos, értelmetlen kérdéseddel? "agresszív lányokat keresek" - mi ez ha nem patológiás??!

menj inkább pszichiáterhez, hátha még tud veled kezdeni valamit, bár kétlem! túl nagy az ellenállás; a beteg nem kooperál. :D

ápr. 29. 17:01
 18/33 A kérdező kommentje:

17

Elég ironikus, hogy ezt pont te mondod 😂

Miről kéne mégis érvelnem? Te állítasz rólam dolgokat 😂 Nem tartozom neked magyarázattal, de komolyan nem értem, hogy miért állsz belém. Tipik provokátor vagy, nincs jobb dolgod? Amúgy mégis elolvastad amit írtam.


Mi lenne, ha máshol élnéd ki magad, nem itt? Köszi

ápr. 29. 19:21
 19/33 anonim válasza:

minden állítást illik megindokolni, különben hiteltelen, ugyanis nincs hivatkozási alap. te nem jártál iskolába?? disznók közt nevelkedtél vagy mi??

szánalmas ahogy kapálózol. leírod, hogy ÉN állítok rólad dolgokat, majd egy mondattal odébb azt írod tipik provokátor vagyok. nem beszélve a korábbi elvakult értelmetlen minősítgetésekről az előző megnyilvánulási rohamodban. hát komolyan megszakadok! :D

Én is kérdezhetem amúgy: minek teszel fel hülye kérdéseket? miért nem kezelteted magad szakemberekkel? minek válaszolgatsz ha nem esik jól? miért nem szeded össze inkább magad, és alkotsz meg egy épkézláb mondatot? egyáltalán miért hazudozol?? eddigi teljesítményed elégtelen és erkölcsileg is aggályos. dehát mit várhatnánk attól, aki csak külső jegyekben mutat humanoid vonásokat? valójában az ólból mászott ki.

ápr. 29. 20:43
 20/33 A kérdező kommentje:

19

Igazi troll vagy, vedd már észre magad. Folyamatosan beszólogatsz, hogy kiválts belőlem reakciót, ez tipikus provokátor.

ápr. 29. 20:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!