Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kinek meddig tartott a leghoss...

Kinek meddig tartott a leghosszabb olyan levelezése amiben sosem találkoztak a másikkal? Nem rossz mikor az ilyen levelezések véget érnek?

Figyelt kérdés

máj. 14. 15:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
Egy ilyen van, mát 15 éve tart
máj. 14. 15:37
 2/16 anonim válasza:

Kb 2 évig, egy kicsit rossz, persze, de ez van, tovább kell lépni. Nem egyszerű normális embert találni, de nem is lehetetlen. Volt akivel találkoztam férfiként, volt akivel nem.

Mondjuk a ffi női barátságban nem igazán hiszek.

máj. 14. 15:40
 3/16 anonim válasza:

2 ilyen volt nálam: 2020 körül indult el mindkettő: az egyik 2023 nov.-ben ért véget, a másik a "halódik" kategóriás téma.

A sors furcsa fintora, hogy az egyik személyt 1* láttam élőben utazás közben.

Az, amelyik 2023 nov.-ban ért véget, rossz volt, hogy véget ért, mert az illető személyisége ellentétes volt az enyémnél és jó volt vele "beszélgetni".

máj. 14. 18:01
 4/16 anonim válasza:
Kb másfél évig tartott. Azóta sem találom a nőt,lehet tiltva lett.
máj. 14. 19:10
 5/16 anonim válasza:
Itt indult, kb fél éven át nagyon sokat írtunk egymásnak, aztán eltűnt.
máj. 14. 22:43
 6/16 Barnabas333 válasza:
2-3év itt, facen ismerős, de jóval fiatalabb, gondolom a féltékeny pasik miatt, nem mer már velem messengerezni sem. 46f hiányzik nagyon, mert azóta minden levelezés elhal hamar itt...
máj. 15. 04:56
 7/16 anonim válasza:
Nekem van egy 20 éves online ismeretségem, egy időben kíváncsiságból akartam vele találkozni, akkor ő nem akart, tavaly ő kezdeményezte, de most már én nem szeretnék, hanem meg szeretném őt őrizni egy távoli, soha nem találkoztunk ismerősnek.
máj. 15. 08:53
 8/16 anonim válasza:

Ha talival is mehetne írjatok Debrecen környékéről.

35f

máj. 15. 10:56
 9/16 anonim válasza:
7-es vagyok, nekem is mehet a tali, de ezzel a 20 éves online ismeretséggel már nem akarok offline-ra menni.
máj. 15. 11:12
 10/16 anonim válasza:

#9

Miért nem akarsz vele találkozni?

máj. 15. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!